Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud mondani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud mondani olyan Miskolcon lévő helyet vagy helyeket, ahol ismerkedni lehet, nincsen tömeg, nagy zaj meg füst, és nemcsak késő este meg éjszaka van nyitva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
CBA, Spar, Tesco, tele van jó nőkkel mind.
2013. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg tele van, csak az a baj, hogy ezekre a helyekre nem ismerkedni járnak az emberek. Legalábbis ők ezt valószínűleg nem így gondolják, ha esetleg meg mernék egyet szólítani. Ezek a helyek olyanok, mint az utcák, a buszok, vagy a parkok, mindenki megy a dolgára.
2013. ápr. 29. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Parkokban nem lehet ismerkedni? Ezt te sem gondoltad komolyan :D.
2013. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, ha úgy vesszük, akkor nagy szerencsével és bátorsággal lehet. De ide már vagy eleve párok járnak általában, vagy baráti társaságok, vagy pedig kutyát sétáltatnak. Esetleg valamelyik kutyáshoz lehetne odamenni, függetlenül attól, hogy nekem nincsen kutyám.
2013. ápr. 29. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? az is fontos, milyen kozegbe szeretnel jarni..
2013. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
30-on felüli vagyok. Valami olyan közeg lenne jó, ami megfelelne azoknak a feltételeknek, amikre a kérdésben utaltam. Konkrétabb dolgokról egyelőre nincsen elképzelésem.
2013. máj. 3. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Igy mar masabb. Mert a tinik bemennek a plazaba..


Fust mar gyakorlatilag sehol nincs.

Sarokhaz, deryne-n levo osszes kiulos. Helynekem, frei kavezo!!

Egyetem, de nem hetkoznap. Miskolci vasar. Canington -este.


Ja, Diosgyorben a lugas, pizzaterasz, meg van egy uj hely ezek mellett, a neve nem jut eszembe.


Remelem segitett.

2013. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

A Sarokház, Helynekem és a Canington az micsoda?

Ha az ilyen kiülős, (vagy pedig beülős) helyekre megy az ember, de nem akar venni semmit, akkor mit, és hogyan érdemes csinálni? Mert ha csak úgy leülnék valamelyik ilyen helyre, akkor egy idő múlva úgyis megkérdezik, hogy mit kérek. Ha pedig nem kér az ember semmit, akkor az ilyen helyeken megkérik, hogy menjen el, mert a helyek a vevőknek vannak. De lehet, hogy ez nem mindenhol van így.

2013. máj. 4. 23:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még a pláza sem teljesen esélytelen. Az Egyetemnek melyik részére gondoltál? A környékén lévő parkra?
2013. máj. 4. 23:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Még valami eszembe jutott. Én úgy látom, hogy ezekre a ki-beülős helyekre is általában többen mennek, párok, barátok.
2013. máj. 4. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!