Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne májusfát vinni a lánynak ha tetszik?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk de úgy érzem hogy nagyon szeretem.

2013. ápr. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó ötlet. Én nem örülnék annak,ha egy számomra mondhatni ismeretlen ember (ugye még nem beszéltetek..) májusfát állítana, elég fura dolog lenne.
2013. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó ötlet, ápolni kell a hagyományokat.
2013. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ivilicious ***** válasza:
jaj én úgy szretnék egyszer kapni :)) sztem jó ötlet
2013. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem aranyos ötlet :))))
2013. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát most már mind1 mert lekéstem róla, vagyis sem fa sem díszétés rá és még a lányt sem nagyon érdeklem, legalábbis eddig úgy tünt:-( Tehát ahogy van az egész csaj ügy annak szerintem már semmi esélye. Pedig annyira szerettem volna.. :-((
2013. ápr. 30. 20:38
 7/7 whoviangirl ***** válasza:
pont most olvastam egy kérdést, a lány azon szomorkodott, hogy a fiú aki tetszik neki nem vitt neki májusfát. ez azért...
2013. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!