Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van két pasi akik egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két pasi akik egyszerre udvarólnak nekem. Persze egyik sem tud a másikról. De még ráadásul tesók is. Mit tegyek? Rendes válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ne járj egyikel se ne ugraszd össze a két testvért szerintem.
2013. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki őket, aki jobban megfarkal, az lesz a befutó! :)
2013. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
udvarolnak (és nem udvarólnak)
2013. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress harmadik pasit. öket rázd le sokkal jobban jársz. Ennek ugy sem lenne semmi értelme.
2013. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Harmadik, szerintem nem sok olyan ember van, aki minden létező magyar szót pontosan tudna írni, másfelől meg nem nyelvtan óra ez..... hogy a pontosságra koncentráljon az ember, és nem pedig a szavak lényegére.

Az én helyzetem meg nehezebb, túl sok csinos lány van és nem tudnám elképzelni hogy össze jöjjek egy valakivel, maximum ha nagyon megfogna benne valami....

2013. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt egyszer ilyen a neten, az egyiket vérig sértettem, utána meg én lettem a hülye k.....

felejtsd el őket. Egyforma mind2.

2013. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem igen hiszem, de lehetséges

Te miért mentél bele, hogy mind a kettő udvaroljon?

válasszál, aztán kiderül mi történik, de nem biztos, hogy 2 szél közül nem a földre esel N

2013. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!