Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ilyen reménytelen helyzetben vagyok csajozás terén? Mi ebből a kiút, így sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kisfiú testben rekedtem, emiatt mindenki azzal jön, hogy kis 14 év körüli tini csajoknál kéne próbálkoznom, mert állítólag közöttük még van, aki elnézi, ha egy fiú nem magas és nem angy darab és kisfiús kinézete van, nem férfiállat kinézete. De ezekkel a lányokkal én nem tudnék elképzelni komoly kapcsolatot meg úgy érezném, hogy én vagyok a gonosz pedomaci, akit mindenki csak elítél és bántana emiatt. Viszont a korombeli 20-22 éves csajoknak meg én csak egy kisfiú vagyok, akihez nem tudnak vonzódni, hiszen a férfi legyen magas és nagy tömegű, ne pedig törékeny, alacsony és aranyos pofájú. Már fogalmam sincs mit tehetnék, egyik rétegnél sincs esélyem lényegében, egyik sem járható út, a milfekhez meg nem tudok vonzódni, szóval azt ne erőltessétek rám.
2013. máj. 1. 15:41
 1/6 anonim válasza:
szerintem biztosan lesz olyan korodbeli lány,vagy 3-4 évvel fiatalabb,aki szimpatikusnak talál. nem minden a külsőségekben rejlik sztem és van olyan lány akinek nem a magas,nagydarab pasik jönnek be,csak nem túl könnyű megtalálni ezeket a lányokat, szóval kitartás :) és sok sikert,meg nem siettesd h találj valakit,jön majd amikor jönnie kell.
2013. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lol, már megint a magasság. Csomó csajnak bejön az alacsony srác, nemtom mit sír a szád. Én 190cm vagyok és semmivel se vagyok előnybe, nekem is ugyan úgy hajtanom kell valakire, ahogy neked is kéne. A ''tömeged'' ellen meg tudnál tenni sporttal.
2013. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már megint te? nem unod még a panaszkodást ?
2013. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak alacsony lányok is a világon.
2013. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak alacsony lányok is, csak nekik is magas, jóképű, tökély pasi kell.
2013. máj. 1. 17:08
 6/6 anonim válasza:
hát ez nem annyira biztos. én mondjuk 160 cm magas vagyok és barátom 167, szóval nem olyan magas és nem is tökély pasi, én a személyiségébe szerettem bele, és a külső mellékesen megfogott :)
2013. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!