Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem létezik olyan csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létezik olyan csaj, aki ne a nagy darab, magas fiúkhoz vonzódna, miért vagyunk, mi alacsony, sovány fiúk ennyire undorítóak az összes lány szemében?

Figyelt kérdés
Én szeretnék kigyúrt állat lenni, de sajnos nincs rá meg a keretem, lehetőségem jelenleg. Sok pénzbe lenne kigyúrni magam, és hát nem is vagyok benne biztos, hogy kigyúrt törpeként szebbnek látnának alányok, de legalább meg tudnék verni pár szemét fickót, aki beszól nekem. Annyira idegesítő, hogy sehol egy lány, aki el tudná fogadni a külsőmet, hogy folyton csak gúnyolnak, rondának neveznek. Legszívesebben pofán vágnám őket, annyira tiszteletnek, de sajnos nem lehet bántani a lányokat.
2013. máj. 1. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert a nőkben, tudat alatt a nagydarab, magas férfiak testesítik meg azt a tökéletes egyedet, akitől a nőnek jó génekkel megáldott gyermekei lehetnek. Olvass egy kis evolúciós pszichológiát, aztán utána gyere vissza sírni ;)
2013. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Már miért ne lehetne lekeverni egy pofont egy csajnak?
2013. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A barátom velem egymagas, én 169 centi vagyok, nincs kigyúrva, mindig is viszonylag soványka volt. Soha nem mondta nekem egy szóval sem, hogy ő ettől kevesebbnek érezné magát. Imádom és vele tervezem az életem. Elhiszem, hogy sok szart kaptál, de a nyavalygás ezen nem fog segíteni... Inkább kapd össze magad.
2013. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
A tesóm is vékony és megszerezte a barátnőmet akiért sok pasi oda volt.Most a felesége.Mindenki megtalálja a párját,nyugi,,,,
2013. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan vágd pofán őket, ha úgy gondolod, hogy megérdemlik; ne fojtsd el az agressziódat, mert az nagyon rossz hatású lesz saját magadra.
2013. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

"Nőket ütni nem szabad, de rugdosni élvezet."


Az én barátom se sokkal magasabb nálam, ő egy picit duci, nincs kigyúrva. Én mégis mindennél jobban szeretem. Undorítónak tartom az izomagyú palikat.


A magasság annyiban előny, hogy hozzá lehet bújni..


Az, hogy nem tudod kigyúrni magad, mert nincs rá kereted, ez csak kifogás. Ha szeretnéd, meg tudod csinálni. Mennyibe kerülne neked az, hogy otthon napi 20-30 fekvőtámasz, 50 felülés guggolás stb? Az ingyen van. Ha szeretnéd, megcsinálod.. ne keress értelmetlen kifogásokat..


ja, 15l:)

2013. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jaj, mindjárt gondoltam, hogy csak egy rakás kis hülye, buta tini csaj van ezen az oldalon. -.-


Szart se tudsz te a gyúrásról kislány. Ott a kajálás a lényeg és nem mindegy mit és mennyit meg hányszor eszel. Kurv@ sok pénzbe van a minőségi kaja, ez a lényeg. Amúgy meg jobban örülnék, ha úgy fogadna el egy csaj, ahogy vagyok, de ebben a felszínes világban ilyen lány úgysem létezik. Másrészt meg, ha magas lennék, akkor mindjárt elnéznék, hogy sovány vagyok, az összes csajnak magas fiú. Elegem van már a kib.vszott igényeitekből!

2013. máj. 1. 17:06
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: Én speciel 21 éves vagyok, a hármas válaszoló... De szerintem a 15 éves válaszoló is kedvesen, értelmesen válaszolt neked, te mégis olyan stílusban reagáltál, ami megmagyarázza, miért kerülnek a csajok.


Tudod, sok, a csajozásban sikertelen srác azt hiszi magáról, hogy azért nem kellenek, mert ők a jófiúk, a csajoknak pedig nem ez kell. De sok esetben (és te vagy ennek az élő példája) nem elsődlegesen a külsővel van a baj. Egy korlátolt kis hisztérika vagy, ezért nem kellesz senkinek. Már a kérdés leírásából is kitűnt, hogy nem vagy tiszta teljesen, de az előbbi kommented is bizonyította ezt. Itt a magyarázat, hogy miért nem áll veled szóba egy értelmes csaj sem...

2013. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Rosszul vagyok a kigyúrt pasiktól:-)

És még sose neveztem senki rondának sem.

2013. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

17:21-es : adom.


A válaszodból annyit sikerült leszűrnöm, hogy tényleg csak a hozzá állásoddal van a baj. Gondolom te is tetszettél már lányoknak, de neked ők nem voltak jók mert "rondák" "buták" voltak. Tipikus "nekem semmi nem jó" ember vagy, aki elégedetlen a világgal.. erre én annyit mondok, aki hülye, haljon meg!:)


megint én voltam^^ 15l

2013. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!