Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzem egy fiúval a kapcsolatot személyesen?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves srácról van szó telefonon beszélgetünk mostanság .Egy helyre járunk szórakozni köszönünk egymásnak de személyesen még soha nem beszéltünk !A témánk legtöbbször a fogathajtás meg ilyesmik ..!Régen kb 1 éve elkezdtük keresni egymás társaságát ott jártunk hogy talizunk de összejött a volt barátnőjével .Most szakítottak nem tulrég . Én mit tegyek hogyan keresem hogy ne legyek túl tolakodó és ne rontsam el ?

2013. máj. 3. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valami jó kis programra!
2013. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nincs kedved valamikor elmenni kavezni?"

Egyertelmü, nem jelent semmi elkötelezettseget, ha szeretne töled valamit igent mond, ha semmmmmmit sem akar akkor nemet.

Feltalaltam a spanyol viaszt?

2013. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

az szerintetek lehet akadály hogy nem ugyan azon a településen lakunk ? Kicsit tartok tőle hogy nem tetszem neki de ezt hogyan derítsem ki ?

2013. máj. 3. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

ez még viszonylag értelmes kérdés, úgyhogy normális választ kapsz.


nem ismerem a kapcsolatotokat, de szerintem az jól esne neki ha érdeklődnél utána (skype facebook, telefon, nem tudom min besézlgettek). konkrétan rákérdezhetsz a szakításra is. ha ismered, tudod, mi érdekli, amúgy is van közös érdeklődésetek, valami laza programot felajánlasz a besézlgetés után, hogy szeretnéd folytatni, lehet ez az ő ügyei vagy a közös érdeklődés. jobb esetben ez tényleg érdeklődés, nem csak beszéltetés.

és a többi alakul, a folyamatos kommunikációban rájössz, hoyg mennyire érdekled őt, emi szerintem most szakítás után nem valószínű, hogy magas fokon áll majd.


nem ismerem őt, de szerintem a fiúk többsége jobban szereti az egyenes lányokat, hogy megmdondod neki a találkozón, hogy szimpatikus neked, jól érezted magad, esetleg elmondhatod világosabban, hogy szeretnél többet is tőle.


jobb esetben ezeknek maguktól kéne jönnie, ha nem, akkor valami gátlás van benned, vagy csak szexet akarsz/felszínes kapcsolatot tudat alatt.


szerintem a fiúk lelke nem túl bonyolult és érzékeny, sok bajod nem lehet vele, sok fiú szereti ha "házhoz jön az ebéd".

2013. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszt!

Telefonon szoktam en hivni ez mit jelenthethet hogy meg nem áll kèsz uj kapcsolatra. a témànk a lovassport. hivjam mindennap vagy irjak neki smst?

2013. máj. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!