Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dobott a pasi akivel randizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a pasi akivel randizgattam, azért mert nem szexeltem vele. Gáz ha szexi cuccban "véletlenül" találkozom vele?

Figyelt kérdés
Mint utólag kiderült csak szexre ment nálam, kb 2 hónapig járt utánam, de nem adtam be a derekam és így lekoptatott. Én szeretem őt, de most meg már kb bosszút érzek. Azt csinálnám hogy "véletlenül" arra járok amerre ő, és valami csinos, kicsit szexi cuccban lennék, hogy lássa hogy miről maradt le. Jókedvű, mosolygós lennék, esetleg egy hellot is odadobnék neki egy kis mosollyal. De úgy hogy lássa milyen jó csaj vagyok :D Ez gáz?
2013. máj. 3. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos, hogy egy ilyen gyökér szexinek tartson? "miről maradt le"- tudja ő, látott két hónapon át.


Gyerekes és felesleges, amit tenni készülsz.

2013. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltetted valamelyik nap! És akkor is egyöntetű vélemény született: GÁZ!
2013. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van egy tippem mi lesz a vége ennek. :DD
2013. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja GÁZ.. vagy. Ennyire szúrja a csőröd hogy, háá hogy a francba tudod ő ott hagyni téged mikor ilyen dögös vagy... háh hiihetetlen :O
2013. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napon belül egy újabb terhes vagyok kérdésnek leszünk szemtanúi Hölgyeim és Uraim.
2013. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aha, gáz. Legfeljebb azt mondja majd, hogy szűzk.rva vagy és kiröhög.

28N

2013. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És akkor jobb lesz?

Ő gyökér volt,de attól még ne süllyedj le hozzá.

2013. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt már egy tök ugyanilyen kérdés és igen, gáz.
2013. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, gáz.

A pasit k*rvára nem érdekli, miben vagy, a legtöbb pasi észre sem veszi.

És ha idegesíted, akkor ezzel még jobban fogod, max. azt éred el, hogy durván elküld a halál f***ra. Erre komoly esélyed van!

2013. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ettől jól érzed magad, nyugodtan. :) Csak ha rád nyomul, ne dőlj be újra. Hacsak nem neked is csak szexre kell, persze. :D
2013. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!