Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mióta tudja a fiú, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tudja a fiú, hogy engem is érdekel ő, szinte menekül előlem, miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mert büdös vagy
2013. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az a bizarr animés idegesítő csajkarakter aki azt az idóta ninjának beöltöztett homokost üldözöd?
2013. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert vége a vadászszezonnak.
2013. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha az hogy "engem is érde!kel ő" azt jelenti hogy te sem vagy közömbös a számára, akkor beijedt, és meg kéne ezt beszélnetek
2013. máj. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ismerem az érzést, mert én is ilyen vagyok, csak lány. Engem csak úgy tud megfogni egy pasi, ha összezavar. Ez azt jelenti, hogy hosszú ideig (akár több hónapig) csak kétértelmű jeleket ad arra, hogy tetszem neki, de nem próbálkozik. Ezáltal egyre többet gondolok rá, és egyszer csak azon találom magam, hogy belezúgtam.

Ha viszont idő előtt bevallja, vagy észre veszem a dolgot, akkor nincs min gondolkodnom többé.

Ha ő is ilyen típusú ember, akkor elég nehéz visszafordítani a dolgot. Esetleg úgy lehet, hogy tévedésnek állítod be a dolgot, ha erre van lehetőséged.

2013. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamóca98 válasza:
A legtöbb fiú az ilyen helyzeteket így reagálja le mivel úgymond "be ijednek". Legyél vele közömbös, mintha már nem érdekelne téged, ezután elgondolkozik. Hagyj neki időt , majd egyszer csak azt fogod észre venni, hogy feltűnően érdeklődik irántad !! Fontos, hogy adj neki elég időt. Sok sikert, bár ha ezeket betartod futni fog utánad !! ;)
2013. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!