Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a szöveg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szöveg jó lesz facebookon?

Figyelt kérdés
ma szeretnék ráírni a gyönyörűségre és így ezzel a szöveggel tenném..Szia még személyesen nem ismerjük egymást.Szimpatikus,szép és értékes lánynak talállak,ezért szeretnélek megismerni.Ha gondolod írj!

2013. máj. 4. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
próba cseresznye...
2013. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Puding próbája..
2013. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ez szerintem belefér az ismerkedős kategóriába.Sőt,eddig ez a legértelmesebb amit olvastam ezen az oldalon,nem nyálas,de nem is közömbös.Pont jól van eltalálva

19/L

2013. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne:D Ezzel túl sok jót mondtál a lánynak. Így vezethet téged mint a kiskutyát. Lazán kell ezt. Rá írsz. Szia !Remélem nem gond hogy bejelöltelek de a képed alapján szimpatikusnak tűnsz és gondoltam megismerkedhetnénk. Ennyi nem kell ezt túlbonyolítani, me ha így kezded az nem jó higgy nekem. Főleg ha jól is néz ki gondolhatod hogy hányan kezdték már el neki ilyen szövegekkel.


21/F

2013. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4 Még mindig jobb és egyenesebb az a szöveg amit a kérdező irt, mint a tied, akié egy üres semmit mondó buta ember képe rajzolódik ki.
2013. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

aha.

és erre mit is kellene írnia vissza?

2013. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

és miből szűrted le, hogy értékes? te is olyan látó izé vagy, vagy komolyan, honnan tudod, hogy értékes?

mit akarsz rajta ismerni

2013. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

5. Lol semmitmondó? Szerintem meg pont a lényeg van benne. Én úgy gondolom 3 pozitív dolgot megemlít ami sok egyszerre így rögtön. Ezeket élőben kell elnyomni. És mért is vagyok buta?:D Nem vágom, de szerintem te csak oltani próbálsz, és nem vágom mé me értelmes választ írtam a kérdezőnek me én így vélekedek erről + néhány lány ismerősöm is azzal számolt be hogy már unja hogy rögtön mindig azzal indítanak hogy szépek, aranyosak stb mikor ezt inkább randin kéne ellőni.


21/F

2013. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nos már látta az üzenetet még nem írt vissza..még...de ki tudja :D még reménykedek :D
2013. máj. 4. 12:34
 10/22 anonim ***** válasza:

inkább azt írtad volna, amit a 21 éves mondott


fölöslegesen reménykedsz, nem fog válaszolni

2013. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!