Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy srác aki úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác aki úgy érzem különlegesebb az átlagnál, egy ilyen sráccal milyen különleges randit lehetne szervezni?

Figyelt kérdés
Ne legyen átlagos mozi, séta, stb. Valami izgi, valami speckó. Tippek? Ne hülyeségeket!
2013. máj. 4. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ejtőernyőzés,paintball,monociklizés
2013. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
menjetek el 1 égő moziba, vagy 1 düledező étterembe.:)
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a monokinizést jobban díjazná :P
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el gyerekkorod kedvenc játszóerére.
2013. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most már csak abban reménykedek, hogy a fiú kreatívabb lesz mint én vagy ti :'D
2013. máj. 4. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:

menjetek el egy politikai tüntetésre :)


viccet félretéve, én nem tanácsolom h megszervezd a randit előre. mert ilyenkor már van egy elvárásod, és ha nem aszerint mennek a dolgok negativan itéled meg az egészet. szerintem önmagad add, ismerd meg az érdeklődési körét, pár ügyes krédésből ki lehet deríteni. Ha szerencséd van tudsz olyat mondani ami érdekessé tesz téged számára. Nem a randinak kell érdekesnek lennie hanem neked :)

2013. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én önmagam leszek, ezt értem, vágom... de csak van más lehetőség mint egy hülye séta a parkban :).
2013. máj. 4. 18:32
 8/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Az attol fugg,hogy mi a hobbid,es az ove.Van aki szeret muzeumban talalkozni,vannak akik elmennek strandra,nehanyan hazibuliba mennek,es vannak akik lemerik,hogy mennyi ideig tudnak csokolozni megszakitas nelkul.Lehet sportolni pl;vizszintes kocogas.
2013. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

arra kiváncsi lennék, miben nyilvánul meg a különlegessége ?

szimplán csak jól néz ki nem ?

2013. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az a tipikus helyes srác, aki minden csajnak bejön.. olyan rejtett "szépség" inkább :D. Egyébként a tekintetében van valami ami megfogott, és vonzz nagyon. Ilyet ritkán érzek.
2013. máj. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!