Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja járok a pasimmal, és már nem szeretem annyira, hogy tovább együtt legyek vele, szóval szakítani szeretnék... Csak az a baj, hogy nem tudok, mert nem bírnám ki nélküle... Most mit csináljak? ._.

2013. máj. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy kötél, ott egy fa,

Fel leszel majd lógatva...


Azt nem értem, ha alapból nem érzel elsöprő szerelmet, miért kezdtél bele? Ez csak ragaszkodás. Korod? 14?

2013. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az elején éreztem.. Csak minden nap muszáj velem összevesznie, és elegem lett belőle.. És igen 14 vagyok.. Gond?
2013. máj. 5. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, csak érezhető az éretlenség. Szakíts.
2013. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!