Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék csak kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék csak kettesben vele, és hogyan adjam tudtára, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba, akiért dobog a szivem, de nem vagyok biztos bennek, hogy többet akar, ezért valahogy meg szeretném tudni, de sajnos nem lehetünk csak ketten, mivel az osztálztársaim folyton körülöttünk vannak. Sajnos iskolán kivül nem tudunk találkozni, mivel ingázik :( . Nem tudom mit tegyek, ha kimennénk ketten az udvarra, a többi csaj irná fel a táblára, hogy ......+... Ötletek?

2013. máj. 5. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki el mit érzel! Suli után egy pizzázás,vagy kikéséred állomásra,vagy akár elutazol oda ahová ő,aztán vissza stb.. Nem hiszem,hogy ez kehetettlen!
2013. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fiú - pl régebben én is - pedig pont azért nem mer közelíteni a kiszemelt lányhoz, mert az sosincs magában, mindig legalább 2-3-an vannak vele. :D


Ha szereted, vagy érdekel téged, vállald fel és beszélgess vele. Szakadj le a barátnőidről és ne törődj velük, ha kiírnak a táblára. Csak irigykedésből csinálják úgy is! :)

2013. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat
2013. máj. 7. 15:54
 4/4 anonim válasza:
44%
Hány éves vagy?
2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!