Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok fiú szerint gáz, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú szerint gáz, hogy ha egy lány kezdeményez. De akkor ők miért nem mernek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert nyuszik. Félnek a kikosarazástól. A legtöbbünknek van rossz élményünk, ami elvette az önbizalmunk.
2013. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki kezdeményezz annak van önbizalma! Aki meg nem az inkább félénk,és fél a visszautasítástól! Mindenki más!
2013. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nincs mit szépíteni ezen,az első megmondta...

Amúgy szerintem egyátalán nem gáz..

2013. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam kezdeményezni, bár inkább célzásokkal. Én nem érzem gáznak. 17/L
2013. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert olyan utálatosan és bunkón vissza tudjátok utasítani az embert, hogy utána az élettől el megy a kedvünk, nemhogy a csajozástól. Sajnos leginkább a magyar lányok többségére vonatkozik a kijelentésem. Nem szeretem az általánosítást, de ez így van. Nem úgy veszitek ezt a közeledést, hogy "de aranyos, tetszem neki" és ha nem az eseted, akkor közlöd vele, hogy "ne haragudj, nem szeretnék veled semmit". Ennyivel le van tudva, mindenki továbbáll. Ezzel szemben mi szokott történni? Szórakozóhelyen odamész a kiszemelt lányhoz, leszólítod, nem vagy az esete, mi történik?


Szúrós pillantásokat tesz, végigmér grimaszolva, szól a barátnőinek, hogy még jobban megalázzon, és elküld a p.csába.

2013. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, de ha nem próbálja meg.. Én meg tök hülyén érzem magam ha nekem kell..
2013. máj. 5. 15:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi is hülyén érezzük magunkat. Látod, nem olyan egyszerű dolog ez. A nők természetesnek veszik, nem tudják milyen nehéz.
2013. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább nem!Ismerem a mai lányokat nagyon jól!
2013. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz, és nem utasítanálak el, de inkább én kezdeményezek! Küldtem is PM-et. Remélem nem baj?!

29 F

2013. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én merek kezdeényezni, csak értelmét nem látom mivel úgyis csak elutasítanak a csajok, egy-kettő ráadásul, ahogy előző válaszok közül valaki írta iszonyat bunkón, gúnyolódva teszi ezt meg, tapasztaltam, sajnos.
2013. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!