Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogy reagáltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagáltok, ha egy nektek nem tetsző lány kezd el bámulni titeket? Vagy ha tovább is megy, mosolyog, kacsint, szemez? Vagy ha meg is szólít?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Álmodsz.
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhányom magam...
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy... legalábbis biztos, hogy nem zavarna. Ha meg odajönne beszélgetni, hát talán kibírná mellettem az első 5 percet, de utána úgyis elmenekülne. :D
2013. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
poenbol lehet visszacsinalnam, legyen egy jo napja, ha mar odajön hozzad es le akarod razni akkor meg egyszerüen baratnöd van.
2013. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na várjatok, nem, én csaj vagyok :D csak nem merek szemezni srácokkal, nem merem kimutatni, ha tetszik valaki, mert félek a visszautasítástól... Azért kérdeztem, hogy tudjam, mi a legrosszabb, ami történhet...
2013. máj. 7. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszautasítanak... De én spec azt se úgy tenném, hogy húzzál a bánatba, legalábbis szélsőséges esetektől eltekintve /mert ilyen is volt, máshogy sajnos nem értette meg.../. Attól hogy ha nem tetszenél még el tudnék beszélgetni veled. Azt is normálisan lehet közölni a másikkal, hogy nem jön be külsőre. :)
2013. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!