Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajnak adtam ma egy csokit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerlits kérdése:

A csajnak adtam ma egy csokit pedig megkellet volna csokoljam! De nem tudtam! Most azért irok mert kifogytam a dumábol! Vmi témát hozzak fel ha mek el mellete! Mien téma legyen? Nem tok semmit!

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

"mek, mien, tok"

Inkább hallgass...

2013. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült összekeverned a csókot a csokival? Mindekettő cs-vel kezdődik, vagy mi?
2013. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xd am nem csok volt de azt terveztem ! kéne vmi téma ( kulcsszo) de kifogytam belölük! am a biztosnág kedvéért vettem egy csokit ha már nem tom megcsokolni ._. ! vmi kulcs szavakat tudtok????
2013. máj. 9. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaaa, szóval ő nem számított a csókra. Akkor oké. Figyelj, nem feltétlenül kell neked témát feldobnod, elég, ha ő beszél, te meg hallgatod. Mivel a lány érdekel, esetleg érdekelhet, mi van vele, azaz kérezheted a családjáról, van-e testvére, jól kijön-e a testvérével, hanem miét nem, stb. Ám nem mindenki szeret magáról beszélni. Ez esetben kérdezz rá pl szereti-e a kutyákat, vagy valamilyen más állatot és beszéltesd arról. Ha ez se akkor kérdezd a hobbijáról és légy érdeklődő. Valamire csak ráharap.
2013. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké koszi ! Ha tudtuk meg irjatok
2013. máj. 9. 18:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Am vhogy megkell csokoljam , de nem tom hogxan mikor!?? Tudtok vmit meg?
2013. máj. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!