Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki mondjuk 16 évesen 30-35 éves férfival járt, vagy olyannal, aki a barátjának 1 hét után odaadta magát, vagy olyannak, aki már lefeküdt házas emberrel?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet a mai világban olyan lányt találni, akire a föntiek közül semelyik sem jellemző?
2009. szept. 30. 10:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha jol egyeztek, akkor ezek a kerdesek elhanyagolhatoak, ha erted mire gondolok.

32/L

2009. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jártam még 30-35 évessel, két hónap után adtam magam oda a barátomnak és nem feküdtem le soha házas emberrel. De szerintem nem olyan gyakori ez, mint amilyennek beállítod. :)
2009. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

túl tág a kérdés. aki 16 évesen lefekszik 30+os férfival annak valami apapótlásra van tudat alat szüksége, de az hogy valami nem stimmel fejben az biztos. amúgy ettől még igen le lehetne vele feküdni.


aki a barátjána egy hét után odaadtamagát, hát ez meg szerintem korfüggő, ahogy mész előre, ez annál gyorsabb, tehát ez sem probléma még.


aki már lefeküdt házas emberrel... hát gondolom itt a betöltött szerető szerepre gondolsz. szerintem ez a társadalmi erkölcsnek nyilván nem felel meg, csúnya dolog, de ehhez két ember kellett, hogy így elcsesszenek valamit, talán inkább 3. de ez még mindig csak a pillanatnyi gyengeségéről ad bizonyítványt, tehát én még vele is el tudnám képzelni


ha a kérdező arra gondolt h ezek mind egyszerre, az már húzósabb:) de sztem még úgy is lehetne.


a másik kérdésedre válaszolva, igen van olyan aki ebből még egyet sem követett el, nagyon sok:) legalábbis itt pesten:)

18/F

2009. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
másodikkal teljesen egyetértek
2009. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem űz sportot belőle, akkor NAGYON rendben van:))
2009. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak én nem lennék ilyen toleráns?
2009. szept. 30. 11:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet még találni ilyen lányt... És nem vagy túl intoleráns.. Vagy ha tényleg az vagy akkor én is, mert ezek nekem sem fekszenek. :D Én 10 hónap után feküdtem le a barátommal, járás előtt fél évig legjobb barárok voltunk... Eszembe sem jutna ilyen idős emberekkel lenni, és a korombeliekkel sem ha házasok... És sajnos ez nem is olyan ritka. :(

18L

2009. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezek a dolgok egyik lánynak sincsenek a homlokára írva, nem kell senkinek az orrára kötni a szexuális életed történetét, ez magánügy, tehát amit a pasi nem tud az nem is fáj... egyébként nagyon sok nőnek egyikben sem volt része szerintem. 20L
2009. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Szerintem a fiatalabb lányok azért vonzódnak a 30-as férfiakhoz, mert általánosítva sokkal komolyabbak. Ház, autó, biztos állás (nem a pénzről van szó), egy középkorú férfi mellett sok lány könnyebben képzeli el az életét és a családalapítást. Mint a 20-as éveiben járó fiatal srác, aki iskolába jár, a szüleivel él, nincs semmi magánélet és a legnagyobb jóindulattal sem lehet férfinak nevezni (bocsánat) mert nagyon éretlenek..számítógépes játékokkal játszanak, "divatoznak" a középiskolában stb.

A házas férfire meg csak egy indokot tudnék most mondani, az meg hogy a tiltott gyümölcs sokkal csábítóbb... gondolom.

2009. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
ha ismersz 30+eves palit aki 16 eves csajokra hajt az pedofil...hivd a rendoroket
2009. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!