Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez tényleg kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez tényleg kezdeményezés volt, amit elcsesztem?

Figyelt kérdés

Mentem haza a munkából buszon, a legelső ajtónál ültem, a telefonomat csesztettem, nem figyeltem semmire. Aztán megszólított egy lány az ajtóból, aki már akkor jelzett, hogy le fog szállni.


"Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy te mit tanulsz?"

Már nem tanulok, de mivel nemrég fejeztem be, csak rávágtam a régi szakomat, és megkérdeztem, hogy miért érdekli. Erre mondta, hogy öltözködés alapján próbálta megtippelni, hogy mi lehetek. Erre leszállt.


Barátaim szerint ez kezdeményezés volt, csak nekem nem azt kellett volna visszakérdezni, hogy miért érdekli, mert ő feldobta csak a labdát, nekem meg le kellett volna reagálnom. Ha viszont érdeklődés volt, akkor miért nem előbb szólított meg, miért csak leszállás előtt? Mások azt mondták, hogy így hagyta meg magának a menekülési lehetőséget, ha hülyén reagálnék. Vagy ha engem is érdekel, akkor úgyis leszállok utána. De én akkor nem kapcsoltam... pedig nem vagyok már kiskamasz, csak én sosem ismerkedtem így, ezért nem tudom hova tenni.


2013. máj. 9. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted:DD Tényleg nyitott feléd:)
2013. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor te is vered a fejed a falba mint én... szintén buszos szitu bár kicsit más volt.. na mind1, egyébként szerintem is feldobta neked a labdát :/
2013. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért leszállás előtt, mert zavarban volt és így elkerülte ezt, mivel tudta, hogy leszáll. De annyi időd lett volna, hogy le reagáld, persze csak ha tetszik. Meg kellett volna lépned. Bár nekem lenne ilyen szituációm :)
2013. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy nagy bátorság kellett neki, hogy megszólítson? Inkább örülj, én is gyűjtöttem volna a bátorságot, hogy meg tudjak szólítani egy ismeretlen fiút. Lehet csak nem nagyon néztetek egymás szemébe, várta a megfelelő alkalmat, te meg elszalasztottad. Ha legközelebb egy idegen csaj szólít le, akkor tuti tetszel neki! :)
2013. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, de miért nem lehet ennél egyértelműbben? Én nem gondoltam ott először, hogy nyitott felém, azt hittem, hogy tényleg csak be akart kategorizálni valahova. Én is néha külső alapján osztályozom magamban az embereket, hogy "na ez biztos informatikus / mérnök / művész, stb."
2013. máj. 9. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

menj a megállóba és várd be :D

utána meg legyen tököd :D

2013. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!