Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan veszem észre ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre ha tetszem a fiúnak akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ismerem már egy ideje. Tök jól elszoktunk lenni. De attól élek csak egy haver vagyok neki.
2013. máj. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szokott keresni téged? rádírni fbon, esetleg felhívni? ha találkoztok, elszoktad kapni a pillantásait? próbálkozik mellédülni a társaságban, szóval tartani, hozzád szól amikor csak tud?
2013. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen nagyából ez
2013. máj. 14. 06:26
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nem értem hol a probléma, még a vak is látja hogy van valami :)
2013. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem pont ugyanez van a legjobb barátommal, annyi különbséggel, hogy azt mondta, én lennék az utolsó, akivel járna xd de mindig mellém ül, naponta beszélünk, hülyeségekért is felhív... szeretem, de life must go on..
2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!