Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vagyok képes kitölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes kitölteni semmivel sem azt az űrt, amit egy barátnő hiánya okoz?

Figyelt kérdés
Tudom gáz, de huszonéves vagyok és émg sosem volt barátnőm, de egyébként egész sokáig kb. 20-21 éves koromig nem is zavart, hogy nincs nőm, nem vágytam úgy különösebben lányra, jól megvoltam egyedül, viszont akkor történt valami bennemm és azóta nem vagyok már boldog egyedül, minden egyes nap arról álmodozom, hogy egy lányt megölelek, megcsókolok, hogy van egy lány, akivel jól el tudok hülyülni, hogy egyszerre vagyunk egymás legjobb barátai és egymás szerelmei. Közben elkezdtem csajozgatni is, de igazából csak csalódnom kellett a mai lányokban. Sokszor bántottak, kigúnyoltak, mert nem vagyok a média által hirdetett tipikus helyes, jó pasi kategória és a divatot sem követem, nem is tudom anyagilag megtenni. Egyszerű srác vagyok, nem helyes, de olyan lányt, akivel kölcsönös lenne a vonzalom sehol és sehogy sem találtam és tényleg rossz ez így, mert hiába csinálok bármit is, mindig erre vágyom és előjön úgyis a vágyam, az, amire igazán vágyom az életemben. Egy normális, kedves, bájos, aranyos, számomra vonzó lány, akit a karjaimban tarthatnék végre.
2013. máj. 13. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj... ha félsz, vagy elbizonytalanodsz, vagy úgy érzed, hogy senki nem ért meg... akkor nézz rá egy földgömbre (jó, nekem könnyű, mert van egy világítós a szobámban)... de akkor nézz rá egy Európa, vagy világtérképre... és gondold el, hogy ott hány ember él! Hányféle, hányféle gondolkodásmóddal, külsővel, felfogással, személyiséggel... és nem vagy egyedül, mert Hozzád hasonló is van valahol, és van olyan lány, aki Rád vár! :) Koncentrálj Magadra, okosodj, tanulj, dolgozz, építsd a személyiséged, hogy tudjon a lány mibe beleszeretni, nem olyan fontos a külső! :) Fel a fejjel! :) Majd jön valaki, akit szerethetsz!
2013. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!