Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Fiúk Ki vett erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk Ki vett erőt magán? 21F

Figyelt kérdés
Nos, az elmúlt hétben cunami szinten jöttek a sajnáltató,bátorító kérdések,válaszok. Arra lennék kíváncsi, hogy a közelmúltban vagy a közeljövőben ki tett/fog tenni végre előrelépést a párkapcsolat kialakítása érdekében?
2013. máj. 13. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarok párkapcsolatot, de van egy csaj akivel lehet hogy összejön a friends with benefits dolog.
2013. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áhh nem megy se lent se fent ez élve temet :(
2013. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki "siránkozik", az ritkán változtat a helyzetén 1-2 nap alatt, mert túlságosan beletemetkezik az önsajnálatba, hogy észlelje a lehetőségeket.
2013. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki idejön sajnáltatni magát, 99 százalékban képtelen megérteni a válaszokat, csak a saját marhaságát hajtja. Innentől kezdve nyilván lyukas vödörbe öntjük a vizet, amikor megpróbáljuk neki elmagyarázni a dolgokat.
2013. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek nem vesznek erőt magukon. soha.
2013. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végre egy érdekes kérdés.:)

Én elhatároztam hogy lépni fogok, ott lett volna a helyzet, de nem volt elég bátorságom...sajnos. Mindig is bátortalan voltam, nehéz változtatni rajta.

20/L

2013. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
maga ez a parkapcsolatfeszegetes is szanalmas.egy ember jojjon ossze valakivel akit tenyleg szeret, ne ugy induljon el hogy en most mek csajozni es kell egy random baratno/pasi mert ez statusz.nem kell sok esz ahhoz hogy szerezz magadnak egyet.
2013. máj. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem teszek ellene semmit, most jobb így

de legalább nem rinyálok :D

L

2013. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!