Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Van egy srác (egy suliba járunk), aki tetszik. Már vagy 3x ráírtam facen (nem egymás utáni napokon), válaszol is és kedves meg minden, de nem keres. Miért? A suliban mindig meg szokott nézni, szemeztem is vele már, és ask.fm-en is írt nekem névtelenül. Szinte biztos vagyok benne, hogy ő volt, mert olyan bandáról írt, amit az ismerőseim közül csak ő meg én bírunk. Mit tegyek? 15 leszek, ő pedig 17. Ez nagy probléma?

2013. máj. 14. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltak az ég világon nem jelentenek semmit. Inkább konkrétan kérdezz rá és mindenkinek könnyebb lesz.
2013. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvan neki a lehetőség hogyirjon..nem hülye tudja van nálad esélye..de .ha nem ír akkor ..:/ nem hiszem hogy te bejövős vagy nala..sajnalom :(
2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dreed ***** válasza:

Az erdőben vannak nyulak,és fák,szerinted is szeret?

Értelmes kérdésre....

2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a legrosszabb.amikor leirjak hogy szokott nezni..lehet hogy epp bambult te besetaltl a latoterebe es azt latod amit szeretnel..az ask.fm es dolog meg egyzseruen akkora fassag hogy nem tudok mit irni.:D(de megis)

es 17evesen nem fog osszejonni egy 15 evessel, hacsak nem nezel ki nagyonnagyon jol

2013. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!