Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá facebookra,3x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá facebookra,3x láttam eddig élőbe, és többször nem is fogom?

Figyelt kérdés
A suliba van egy lány, aki tényleg nagyon jól néz ki nagyon megtetszett nekem, de eddig csak 3x láttam, és nagynehezen sikerült kideríteni a nevét. A gond az, hogy én már másik suliba járok, és többet valószínű, sehol se fogom látni, hogy élőbe beszéljek vele. Facebookon még sose próbáltam valakivel ismerkedni, de érte megtenném. Kérdés, hogy hogyan? Mit szoktatok először írni a lányoknak ilyenkor?
2013. máj. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél neki játékfelkérést xd
2013. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te xyz suliba jársz ugye? Régen én is oda jártam onnan ismerlek de csak látásból, ezért jelöltelek be, ha nem gond... Nemtudom te emlékszel rám? .... Valami ilyesmi
2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom,írd le,hogy egy suliba jártatok és mivel nem oda jársz már,de mindig is szimpatikus volt neked ő,blabla,légy kreatív,semmit sem veszíthetsz,elvégre már nem is oda jársz. és jobb az egyenes beszéd,ne kerülgesd,mert könnyen a barátzónába tehet,ha rosszul közelítesz.sok sikert!
2013. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3! igaza van

nem kell kerülgetni semmit, legyél nyílt, N

2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!