Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz eletem legeslo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz eletem legeslo igazi randia, es hat egy kicsit izgulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiuval mar elotte ismertuk egymast, de aztan a baratnom vegett nem jartunk. Nem lettt koztunk semmi, es ezt utolag banom is. Fokozatosan rajottem, h mekkora hulye voltam. Igy utolag rajottem. De!!!! Nmreg a fiu veletlenul(az o allitasa szerint) skypen felhivott,de aztan gyorsan le is rakta....egy picit kesobb vettem eszre,de aztan rairtam,h ,,kerestel?,, ...aztan elkezdtunk ujra beszelgwtni...ennek mind 2 en nagyon orulunk es raadasul egy buszon jarunk...eyg parszor ulltem vele,de meg mindig emlegeti,h mennyire jo volt,milyen aranyos vagyok meg stb. Es a helyzet, h vasarnap el akar utanam jonni,de fogalmam sincs,hogy mit csinaljunk...mondta,h talaljak ki vmi programot,de hat ....tudjatok hogy van ez...nemtdom mit szeret csinalni, meg hogy hova menjukk,mert falun lakom...van esetleg park, ott setal6nank meg fagyizo is van,de akkor sem tudom mit csinaljak....legyszi segitsetek es kerlek normalis valaszokat adjatok:-) koszonom

2013. máj. 15. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lapozzátok át a helyesírási szótárt,összekötitek a kellemest a hasznossal.
2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt idegölő volt elolvasni, remélem tudod. olvasd vissza, hogy neked is sz.r legyen!!!

Kifolyt a szemem.

Amúgy mit mondjunk?

"..nemtdom mit szeret csinalni,"

Mert mi tudjuk!?....

2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy ő a férfi, legyen töke dönteni

te pedig ne izgulj, csak legyél természetes és szexi

2013. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"egy kicsit izgulok. Mit tegyek?" Ne izgulj.

Ne légy naiv. Ha nem tetszik benne valami, ne erőltesd. Mindketten rosszul jártok, mert a fiú is hülyén fogja magát érezni és nem fogja tudni mi a baj.

2013. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok a nyelvtant..
2013. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben a leírásodban volt vagy 30 hiba és elvárod, hogy normálisan válaszoljunk?
2013. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!