Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
A személyes ismerkedés sokkal egyszerűbb, találkoztok valahol, beszélgettek... Persze a visszautasítás benne van, de az élet tele van bizonytalansággal.
2013. máj. 16. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért jó, mert a másik fél nem a külsődet fogja látni először, hanem a belső tulajdonságaidat.
2013. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Talán azért szeretik sokan jobban a netes ismerkedést, mert egy párkereső oldalon egyértelmű a szándékot, a másik fél egyértelműen tudja, hogy te nem barátkozni akarsz, hanem udvarolni, tudja, hogy azért írsz rá mert tetszel neki.


Nincs az mint a való életben, hogy belemagyarázol dolgokat, következtetsz, intuícióidra alapulva találgatsz, hogy vajon most mit akarhat.


A neten egyértelmű a szándék, párkeresés párkereső oldalon.

2013. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Buborék Fejü ***** válasza:

Ki mondta, hogy jó? :))

#1 Azért csak va n egy fotó, ami alapján dönt az ember , nem? :)

2013. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont most van egy ilyen tapasztalatom. Társkeresőzöm én is, rámírt egy pasi, szó szót követett, kiderült, hogy kb. ötven méterre lakunk egymástól! Elvileg akár már találkozhattunk is az utcán, mégis a neten akadtunk össze! Jövő héten randi! :)
2013. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

1. megmondta, a többi már nem is érdekes, ez a legfőbb lényege a dolognak, és ez valahol hosszú távon jobb is, ha természet ellenes ha nem.


Mindenkinek akkor lenne tartós kapcsolata, ha egymást megismernék először belsőleg, és csak utána külsőleg. Mert a nők is és férfiak is hajlamosak külső alapján dönteni és valakit értékes vagy értéktelen kategóriába sorolni a külseje alapján.

Persze ha valaki egy az egyben taszítja a másikat, akkor ott nem lesz a kapcsolatnak folytatása. Viszont ha valaki kap a másikról egy képet, és azt mondja ez vagyok én, és a másik megnézi és azt mondja, hmm egész csinos csaj vagy / helyes srác vagy, akkor ott már nagy gond nem lehet testi vonzalom terén, viszont lelki vonatkozásban meg lehet nem illenek össze.


Lehet régimódi gondolat, de nem véletlenül ismerkedtek régebben az emberek fokozatosabban mint manapság, randevú, üzenetek, virág, udvarlás, önmegtartóztatás stb stb. fonóba járás, sok sok beszélgetés stb.


Régebben a férfiak és nők egy életre kerestek párt és nem csak szexre, hosszú távú céljaik voltak és nem rövidtávúak, ezért ha nem is netes ismerkedés volt, de mindenképpen távolságtartó formában történt, nem közvetlenül.


Gondolj bele régen még az após/anyós jelölt is ott állt a csaj mögött miközben neked udvarolnod kellett neki a kapujukban, menne ez mostanában akármelyik fiatal srácnak is? Hát nem tudom...


Szóval más világ, más igények, más stílus.


A netes ismerkedés megmaradt a régimódiasabb konzervatív rétegnek, a külsőre nem túl szépeknek, és a zárkózottabbaknak. Nincs ezzel semmi gond, csak a többség, akik kimondottan testi élvezeteket hajszolnak, nem érnek rá neten ismerkedni, mert ott nehéz megoldani az azonnali szexuális sikert, az aznapi vagy másnapi megfektetését a csajoknak. :)


Ilyen egyszerű!

2013. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyors: rengeteg embert tekinthetsz át rövid idő alatt.

Kényelmes: ki se kell lépned a lakásból.

Hatékony: a fontos tulajdonságok alapján eleve kiszűrheted azokat, akiknek nincs esélyük.

Biztonságos: nem kell összeszedni a bátorságod és kockáztatva, hogy elküld, odamenni a másikhoz.



Szóval vannak előnyei. Én például akkor ismerkedtem interneten, amikor szexpartnert kerestem kicsit perverz játékhoz. Nőként elég cikinek számít még az is, ha az ember csak szexpartnert keres (és nem élete szerelmét), de pláne nem tudtam elképzelni, hogy odamegyek valakihez, hogy nincs-e kedve kikötözni vagy ilyesmi. Lerombolta volna a jókislány image-emet. :D

2013. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert pillanatok alatt ki lehet deríteni mi a mélysége az adott egyénnek. Sokkal hamarább ki lehet ismerni a jellemét, és az egyéniségét is,emberségét, helyzetfelismerését mint élőben.
2013. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha már élőbe találkoztok akkor könnyebben megy a beszélgetés. Legalább is szerintem a páromat is neten ismertem meg 2,5 éve vagyunk együtt. Ha élőbe láttam volna csak akkor hozzá se mertem volna menni hogy megszólítsam
2013. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Oldja a gátlásokat. Amikor szemtől szembe vagy valakivel, akkor folyton nézed, hogy mire gondolhat a mimikája alapján, hogy jaj, mondjak már valamit, hogy mit gondolhat rólad, hogy ki hogy néz ki... rengeteg stresszforrás van, amiknek persze megvan a maguk szerepe, de egy kezdőnek ez így egyszerre nehezen kezelhető.


Ehhez képest on-line leülsz a fotelbe és csak arra kell figyelned, hogy mit ír. Ha akarsz, vársz percekig, mire kigondolod, hogy mit válaszolsz, nem frusztrál, hogy bámul. Ha megbeszélitek, kaptok egymástól képet, ott nyugodtan megnézhetitek egymást alaposan, nem kell azon aggódni, hogy jaj csak észre ne vegye, hogy a fenekét méregetem.


És persze rengeteg idő beszélgetni. Én anno sokat chateltem és leveleztem, mai napig rengeteget írok. Egy-egy ilyen levél/chat-folyamban tucatnyi témát veséztünk ki, végtelenített időben. Élőben ez nem megy ennyire könnyen és hosszan.


Azt hiszem, hogy ez egy remek eszköz egy kapcsolat bizonyos szakaszaiban. pl kezdeti ismerkedésre.

De később is jó, pl a párommal a minap 200 kilométer távolságból bőgtünk egymásnak 1-1 monitor előtt és beszéltük meg a problémáinkat. Ha együtt kezdjük el, biztosan nagyon hamar kiolvastunk volna a másik gesztusaiból, mimikájából, hanglejtéséből valamit, hogy 'biztos nem is úgy értette, hanem így' és megsértődtünk volna rajta, amint az sokszor előfordul, ha az ember zaklatott állapotban beszél meg nehéz ügyeket.

2013. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

A nőknek jó, az átlag/rondább pasiknak maga az örökkévalóság még egy nemleges válasz is ott!!! :(

29 F

2013. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!