Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt moziba, eddig kétszer találkoztunk. Kérdésem az h mindent én fizessek majd?

Figyelt kérdés
nem tudom h mi a szokás, help plz!

2013. máj. 18. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
en elvarom a fiuktol hogy ok fizessenek a randin. nem azert mert erdekel a penzuk, csak szerintem igy illik
2013. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha normális a lány, akkor úgyis felajánlja, hogy beszáll a költségekbe, vagy ellensúlyoz azzal, hogy meghívod moziba, ő meg fizeti a kukoricát pl. (én így csináltam legalábbis).
2013. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért elvárni nagyon gáz dolog, én nem várom el a barátomtól, az más kérdés, hogy ő fizeti.


Egyébként vagy beszállnék a kukoricába, vagy - ha neki is megfelel - vennék boltban rágcsát, a kutyának nem tűnik fel.


Viszont elkalandoztam, bocsi: a jegyet fizesd te, a többit meg ha felajánlja, akkor fizeti ő, ha nem, akkor rád marad.

2013. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az utóbbi időben ez lett a szűrőm. Vagyis, természetesen én fizetem ki a mozijegyet vagy a kávét/sütit, mert ez első randin tényleg így néz ki jól, de ha a lány nem mondja hogy "oké, de majd én kifizetem neked az én részem" vagy "köszönöm, én meg meghívlak erre-arra... stb.", vagy nem tesz rá másképpen utalást, azzal többet nem találkozom, mert az csak ki akar használni. Olyan hihetetlen emancipált és öntudatos minden csaj, rendben van, de akkor ezen a téren is legyen az!!!
2013. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten gáznak tartom, ha a pasi fizeti az egészet... Kínosan érzem magam, úgyhogy vagy kifizetem a részemet, vagy beszállok a kaja részébe :) 19/L
2013. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárom a felajánlást az első randin bár az elvárom erős szó, inkább úgy fogalmazok, hogy kedvelem a gesztust. De mindig megmondom utána, hogy menjen felesbe, vagy pl mozijegyek ő, popcorn-kólák én :)
2013. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy te fizessél mindent. Ha nem jön össze a csaj, akkor buktad a belefektetett pénzedet. Szépen fizesse ő a saját részét, vagy ki is fizethetted vele az egészet. De ha nem számít a pénz, akkor fizesd te folyamatosan.
2013. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, hogy fizessenek helyettem, sőt, minden esetben fölajánlom hogy beszállok a költségekbe. Viszont az illem úgy diktálja, hogy te fizess, de a kukoricás ötlet jó.
2013. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2013. máj. 18. 12:11
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Naná! Max. ha felajánlja, hogy meghív egy popconra vagy kólára és erősködik, hogy ő akar fizetni, akkor hagyni kell. Egyébként fizessen az aki elhívta, tehát jelen esetben Te.
2013. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!