Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 pali állandóan az utcánkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 pali állandóan az utcánkba járkál és mindig benéz a portánkra és ha meglát az úton akk le se veszi a szemét rólam de lépni nem lépett semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teccem neki v mi? Mer nekem bejön meg minden.... V csak 1szerűen fél tőlem?
2008. jún. 17. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg valamilyen ürüggyel! Beszélgess vele! Hátha kiböki, mi nyomja a lelkét!
2008. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

fél töled?egy pali?:D hmm.azért vigyázz elég sok a mutogatos faszi.

Ne te szólitsd le! Hagyjuk meg neki a teret,ha akar leszólit:)ne a nő udvaroljon már:S

2008. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így vagyok. A faluba van egy srác, itt dolgozik, de nem itt lakik, és amikor elmegy mellettem napközbe nagyon néz, visszza-vissza néz az autóba, lelassít. Nagyon helyes és értelmes, de valamiért nem lép. Én szoktam vele kacérkodni, rámosolygok, integetek neki, ráköszönök, és is utána fordulok, de nem lép még mindig. Nem tudom hogy mit lehet ilyenkor tenni, bár talán az lenne a legegyszerűbb ha te lépnél.
2008. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj velem is ilyen van.Egy pasi ugyanezt csinálta aztán megkérdezte anyámtól hogy járhatna e velem? Mire én megmondtam a véleményemet hogy NEM.Mert a pasi olyan ronda volt mint a bűn!Igazi bányarém.Nála nagyon csúfságot még nem hordott a hátán a föld.De neked szerencséd van hogy szép pasiknak tetszel :) valószínűleg fél leszólítani.Ugyhogy te kezdeményezz neki!
2008. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaja lehet...nemtom mer vhogy minden pasi fél tőlem...eddig 1se mert személyesen szakítani mer tudták h kapnak tőlem...de ő...hát..oan h 1x rámköszönt de úgy mint aki minimum elment közben XD szal nemtom mi baja van ja meg tesóm haverja !! XD
2008. jún. 17. 21:57
 6/9 A kérdező kommentje:
de oan szar h fél tőlem... lehet h azért mer tesómat ismeri meg amúgyis mikor meglát szinte elvörösödik meg elkezd bazsalyogni meg ienek ...de attól félek h ha leszólítom h akk tévedek és az naon nagy besülés lenne?? lécci válaszoljatok!! köx
2008. jún. 17. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is vörösödk akkor ár biztos tetszel neki.Szólitsd le!Próbáld meg!
2008. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kérd meg tesodat h legyen a "kerítőnö".
2008. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pff...passz nemtom er tesómat úgy..nem akarom belekeverni...de nyáron bele voltam habarodva...de nem lett belőle semmi mer má minden bnőm ezt nyomta h járjál már vele de végülis az van h nem merem leszólítani mer nem akarok beégni...valahogy éreztetni kellene vele a dolgokat.csak nemtom h h ? mer számát tudom fejből...csörgetni ismeretlen számon csináltam, de nemtok mást így hirtelen..pass adjatok tanácsot pls!!
2008. jún. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!