Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki kulturáltan, hogy nem szeretnék tőle a továbbiakban semmit sem, mert írtó gáz a stílusa?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal,én 18 vagyok,ő pedig 26.

Az én korosztályomból is vannak pasik,akik próbálkoznak,de elég éretlenek még,így elég válogatós vagyok,szerintem megtehetem,holott nem vagyok beképzelt,de általában 10

srácból 8 nak tetszem.

Van ez srác,aki elhívott randizni,semmi extra,a program mozi,és kajálás volt.

Viszont 2. alkalomkor elkezdett kibontakozni előttem,pl sétálunk a városban,látunk egy hajléktalant,és akkor

ilyet szól hogy ha tehetné az összeset kifüstölné,mert rontanak az összképen.Ez is elég gáz beszólás volt,de nem szóltam semmit.

Viszont leültünk a parkban,és szembe jött velünk egy srác,akin látszott hogy több mint valószínű hogy szellemi fogyatékos,erre olyat szól,hogy na ez is max fényképen látott meztelen nőt..milyen duma ez?

Meg nem csak ez a gond....olyan sokat képzel magáról.

A randinkon meséli,hogy ő mennyire ellenállhatatlan,mert vele még nő sosem szakított,ő viszont már rengeteg barátnőjét dobta,meg általános iskolában a tanárnője is ki akart vele kezdeni....(szerintem kamu)

Meg hogy szerinte én hamar beleszeretnék,mert ő elég tapasztalt,kevesen tudnak neki nemet mondani.....

Tényleg nem vagyok bunkó,de szerintem az én jóindulatommal egy erős "átlagos" kategória a pasi.

Most komolyan azt hiszi ezzel fog bevágódni?

De szar.......

Nem akarok vele többet találkozni,de most így hirtelen nem tudom mi legyen az indok,és én bunkó sem szeretnék lenni.....adtam egy esélyt a dolognak,de egyáltalán nem érzem azt,hogy "ohhh több időt akarok vele tölteni,jobban meg akarom ismerni!!!"

Mondjam azt,hogy "bocs,nem tetszik a stílusod,inkább hagyjuk egymást!"



2013. máj. 19. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami kisebbségi komplexusa lehet,mondd el ezt így neki,ahogy leírtad,hátha egy picit magába néz,néha le kell húzni egyes embereket a földre
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, pontosan mondd ezt...akkor legalább elgondolkozik azon h mekkora egy f.sz
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt:

Ha tehetném az összes ilyen fa**fej pasit kifüstölném, mint te,mert rontatok az összképen.

2013. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
gáz a gyerek,hagyd ott,legalább most lesz olyan nő aki otthagyja,visszautasitja
2013. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan legyél bunkó vele.

Amiatt is ilyen,hogy senki nem szólt még neki emiatt,hogy paraszt

2013. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jelen esetben a szépítés nem lenne célravezető. Rá kell világítanod a hibáira, különben sosem veszi észre magát.
2013. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Észrevette szerintem hogy a hülye poénjain csak ő nevetett,de ahogy figyeltem,nem nagyon zavarta.....megint találkozni akar,pedig azt hittem hogy le fogja vágni hogy nem éreztem jól magam a társaságában....
2013. máj. 19. 20:20
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondj el mindent neki, tudja mi a hibája!! Ne te érezd már szarul magad, amiért ő gáz!!!
2013. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ritkán mondok nőnek olyat, hogy igaza van de neked teljesen igazad van:D koptasd le ne kiméld mert nem érdemli meg, csak teszi magát.
2013. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Volt aki figyelmeztette már,azt mondta hogy a volt barátnője szerint gyerekes volt a viselkedése,és a haverjait sem bírta,ezért dobta.......ez is olyan pozitív információ....szerintem nem teljesen 100-as,vagy én nem tuom
2013. máj. 19. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!