Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem vagyok páva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok páva fiú és nem jövök be senkinek? Több csaj barátom van és mondta hogy kedves vagyok meg minden de nem jövök be nekik . Most is csak elutasítottak . Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit:$$ ne változz meg, add önmagad, és majdcsak találsz valakit aki téged szeret:)) Ha most bepáwulsz vagy valami, akkor meg nem beléd szeretnek, hanem valakibe akit "eljátszol" :S :DD 15/l
2013. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem tudom mi aza a páwa,de külföldön ilyen nincsen,azért mert valaki divatosan vagy elegánsan öltözik,attol még nem ragasztanak rá semmi jelzőt...

-egyébként meg öltözz divatosan és kész

2013. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# . Nekem nem telik divatos cuccokra mivel minden pénzemet fociba ölöm mivel nekem az számít . Én nem szeretnék semmi féle divat majom lenni ahogy látom nagoyn sok emberen inkább a sportra adok mint hogy ilyen legyek .
2013. máj. 20. 14:05
 4/4 il_Pappa válasza:
Ne divatos akarj lenni, inkább csak öltözz előnyösen, hogy jól nézz ki, jól add magad és korodhoz képest légy a legférfiasabb. Az igazi csajoknak az jön be, a csontokat meg a Qrvákat hagyd a csótányoknak :)
2013. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!