Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy biszex pasival, akinek ráadásul ismertétek látásból a volt barátját?

Figyelt kérdés

Jelenleg szingli vagyok,viszont van egy srác,aki randizni szeretne velem,amúgy nem néz ki rosszul,viszont köztudott hogy biszex,és látásból ismerem is azt a srácot,akivel 3 hónapig együtt volt.Barátnőm szerint koptassam le,mert úgysem fogja megállni,hogy mellettem ne legyen együtt más pasikkal,hisz állítólag a barátja mellett meg csajozott,ezért mentek szét.

Írogat nekem,hogy nagyon tetszek neki,szeretne megismerni,én viszont nem tudok igazi férfiként tekinteni egy olyan srácra,aki más pasikkal szexelt.....nagyon modern gondolkodású vagyok,meg minden,de ha pl együtt lennénk,nem tudnám mellékesnek tekinteni a gondolatot,hogy

megdugott egy csávót,vagy épp ő volt a női szerep képviselője.....amúgy átlagban viszont semmi bajom velük.

Az nem bunkó,ha őszintén megírom neki,hogy "bocs,nem szeretnék veled ismerkedni,mert biszex vagy!"?



2013. máj. 20. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bunkó!


Írd meg neki nyugodtan!

Nekem volt biszex pasim,másfél évig voltunk együtt,és hangoztatta,hogy mellettem megváltozott,nem hiányzik neki a szex pasival,aztán egy buli alkalmával megpróbált kikezdeni részegen

az unokabátyámmal,ami nekem volt írtó ciki!

2013. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legcélravezetőbb mindig az őszinte beszéd. Ezzel okozod a legkisebb sérelmet is. Hosszú távon is.
2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 15:40


Na ez viszont elég durva :(

2013. máj. 20. 15:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Asap19!


1.Nem kérek több privát üzenetet!

2.Nem érzem magam begy.pesedett r.bancnak,csak mert nem jövök össze egy biszex sráccal,de köszi,te anyukád hogy van? :)

2013. máj. 20. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam beleférne, bár aztán nem örülnék, ha egy pasi miatt hagyna el. A megcsalás meg a más csajok/pasik hajtása pedig szerintem nem fér bele egy őszinte kapcsolatba, szóval akkor tuti kipenderíteném. Viszont ahogy látom a te válaszod is megszületett, hisz nem tudsz így rá férfiként tekinteni. Akkor ne gyere össze vele. Nyugodtan írd meg neki az okát, hogy téged ez taszít. Ha értelmes meg fogja érteni, és tuti van még olyan csaj, akit ez nem zavar.
2013. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Letty2 válasza:

Pfú...Nem ítélem el az ilyen embereket,de én nem mernék összejönni a sráccal az tuti. Szex közben biztos bevillana,hogy más hol is járt már a ... ááá inkább kerülném a helyedben :)

Nyugodtan mondd meg neki,hogy neked ez így nem menne. Biztos megfogja érteni.

2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Szex közben biztos bevillana,hogy más hol is járt már a "


Pont ez az!

Biztos vannak olyan bi,perverz lányok,akiknek ez oké,de én a normális kategóriához tartozok.......

2013. máj. 23. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha téged taszít a biszexualitása, akkor ne gyere vele össze, mert rányomná a bélyegét az életetekre.
2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!