Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya srácok, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok, ti hogyan tudtátok elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akiknek az arcszerkezete csúnya, és hiába adnak magukra, akkor sem lesznek jóképűek.
2013. máj. 20. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerezz egy jól fizető melót és gyúrjál (ne tésztát)
2013. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Derpette ***** válasza:
A szépség relatív...miből gondolod, hogy csúnya vagy?
2013. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem az egész lényege a lazaság. én nem vagyok egy ideál csávó, de volt már, hogy egy ismeretlen csajt szólítottam le az utcán és 3 perc múlva meg volt a száma.
2013. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit érnek el azzal ha elfogadják magukat?Attól még semmi sem fog változni
2013. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy aránytalan és férfiatlan az arcom, ilyen "lúzer" fej. És akármilyen hajat csináltatok, max egy kicsit javít a helyzeten, de ugyanúgy látszik.
2013. máj. 20. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
mutass egy képet vagy mondj egy hírességet akire hasonlítasz
2013. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Derpette ***** válasza:
Mutatsz képet magadról?
2013. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

ha látnád a fogsorom átgondolnád a szépség fogalmát!

3-as voltam

2013. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekiálltam edzeni és ennek már több mint 5 éve előtte csúfoltak, kigúnyoltak, 100-ból 1 nő ha megnézett.....most ha kimegyek az utcára, emberek közé megyek azt vettem észre h mindenki megnéz fiúk,lányok egyaránt sőt a régi "ismerőseim" akik lenéztek és kiröhögtek amikor edzettem és állandóan azt mondták minek csinálomnem is látszik most már nyaliznak meg tanácsokat kérnek.....sőt amikor új melóhelyre mentem ugyebár ingbe voltam nem ismertek nem tudták milyen vagyok kezdetben távolságtartóak voltak velem sőt nem is nagyon beszélgettek velem stb miután egyszer bementem feszülős pólóba teljesen máshogy álltak hozzám egyből mi van veled mióta edzem szokásos miket szedek kérdések :D aztán teljesen máshogy viselkedtek velem barátságosabbak az emberek :) könnyeben megy az ismerkedés az biztos. :) Pedig véleményem szerint nem vagyok durva sőt én kicsinek érzem magam még nagyon sokat kell fejlődnöm .....na a kédrésre visszakanyarodva nem tudtam elfogadni és most se tudom, de tudom kompenzálni....az arcomról nem tehetek h milyen lett viszont a testemért én vagyok a felelős :)
2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es, a testemmel semmi baj..

Vki mondta hogy mondjak hírességet: Zach Braff

2013. máj. 20. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!