Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a barátaimmal vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátaimmal vagyok, szinte észre se vesznek egy társaságban?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lezajlottak az érettségik, több buliba is voltunk mostanában, igyekeztem én is lazábbra venni magam, ismerkedni, esetleg flörtölni. A helyzet azonban az, hogy észre se vesznek az emberek. Ismeretségi körön belül nagyon otthonosan mozgok, sokat beszélek, elég társasági vagyok. Azonban új emberek között ha akarom ha nem esetlenné és szótlanná válok. A fiúk csak a barátnőimmel flörtölnek (hozzá teszem tényleg szépek), de nekem valahogy sosem jön össze. Olyan a kisugárzásuk, amilyen nekem nincs? Nem tartom magam csúnyának, szerintem átlagos vagyok, volt már több barátom, de az elmúlt 1 évben valahogy fordult a kocka.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Néha komolyan elgondolkodom rajta, hogy egy idő után nem fogok eljárni velük, mert feleslegesnek érzem magam. Jól érezzük magunkat, de nem akarom őket gátolni az ismerkedésben.


19/L


2013. máj. 20. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!