Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy lánnyal és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy lánnyal és ő megmondta hogy lassan szeretne haladni én ezt el is fogadom 5. randi/találkánk lesz és nem tudom kb mikor fog lépni először a lány valamit?!

Figyelt kérdés
Folyamatosan kedveskedek neki bókolok meg ilyenek.Akkor előbb utóbb csak lesz valami , mert akkor amúgy se találkozna velem többet nem?

2013. máj. 24. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem a lány fog lépni. Neked kell érezned, hogy mikor léphetsz. A viselkedésén látni fogod, ha megcsókolhatod például. Nem tudom mennyire vagy gyakorlott csajozós, de elvileg könnyen észrevehető, mikor a nő csókra vár. :)
2013. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked kell lépned! Olyan helyre vidd randizni, ahol a testi kontaktus természetes. Pl. strandon bekened a testét, napozás közben simogatod, hozzá simulsz, vízben labdázás közben átöleled, nyakadba veszed...
2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez a lassú haladás azt jelenti, hogy élvezi, hogy van egy lúzer, aki eteti, itatja, moziba viszi, ő meg cserébe hitegethet. Esze ágában sincs lefeküdni veled.
2013. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd swingerklubba randizni, ugyan ott sem biztos, hogy megdughatod, viszont nagy eséllyel láthatod pucéran. Az meg mekkora haladás lenne ahhoz képest, hogy még le se smárolhattad!
2013. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha majd túl leszel a 30-on és tucatnyi nőn, akkor az ilyen "lassan haladókat" messzire el fogod kerülni. Ahogyan valaki írta feljebb, eteted, itatod, lehúz pénzzel, mindennel, közben jókat röhög rajtad. Segítségül: a nők is dugni akarnak, a normálisak legalábbis viszonylag belátható időn belül el akarnak jutni az ágyig. Aki "fékez" az valami mást akar, sunnyog. Ez nem azt jelenti persze, hogy az 1. randin fel kell avatni minden lyukát, de intő jel, ha már most közölte, hogy "lassan akar haladni". Én biztosan közöltem volna vele, hogy oké, akkor hazafelé gyalog mész, az elég lassú lesz?


Kirúgni, normális nőt keresni.

2013. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 dolog fordulhat elő:

-a lány szűz, illetve a testiség nincs nála annyira előtérben (pl korábbi rossz tapasztalatok, stb) =ilyen esetben érdemes várni.


-"lassan szeretnék haladni" ..mert az előző kapcsolataimban 1 nap alatt lefeküdtem a srácokkal és lám, mindegyik átvert, de te nem fogsz, mert nem adom most könnyen magam! = ez jellemző az ordas nagy K-kra, akik végre normális pasit akarnak, de mint tudjuk, a vér nem válik vízzé


-"lassan szeretnék haladni" ..mert jelenleg több vasat tartok a tűzben és ez már alapból gáz, nem akarom befolyásolni a döntésemet azzal, hogy veled is lefekszem, mint ahogy a Béla és a Sanyi is megdug minden randi után = ezt úgyse fogják bevallani a csajok, de rá lehet jönni a turpisságra, ha figyelsz.



Van még egy dolog, ez lenne a legfrankóbb (najó, a fentiek közül az első sem rossz, sőt): a lány komolyan tervez veled és nem akarja, hogy könnyűvérűnek tartsd, sőt.


Sok boldogságot!:)


30F

2013. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos privátban nem tudok válaszolni, így itt teszem. Amiket leírtál, azok töknormális dolgok, szóval én a helyedben nem stresszelnék. A lánnyal sincs baj asszem:)


Add önmagad, ne erőltess semmit, de éreztesd vele, hogy vonzónak tartod.

Vagy picit te is játszhatsz: legyél egy napig vagy kettőig távolságtartó, de csak finoman és érzéssel. Hadd érezze, hogy elveszíthet! Hidd el, akkor nem csak mondani fogja, hogy ő is meg akart csókolni:)


A másik, hogy tényleg ne erőltess semmit. Ne tedd szóvá azt sem, hogy ez neked így kevés. A testiség akkor jó, ha a lány önmagától adja, neked.


30F

2013. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)!!
2013. máj. 24. 13:09
 9/9 Claww válasza:

Ahogy olvastam a válaszokat szerintem nem nagyon írt ide lány.

Nos én 16éves vagyok és lány. Mi is 'lassan' haladunk a barátommal.Azért mert még szűz vagyok és nem vagyok az a fajta akinek szólnak két szép szót és akkor oké terpesszünk.. 2 hónapja vagyok együtt a pasimmal, csókolózunk szokott fogdosni is de szex még nem volt.(Ha igazán szeret megvárja amig megérek arra hogy lefeküdjek vele.)

Lehet hogy a lány félénk de ha 5 randi után nem engedi meg hogy megcsókold akkor csak húzza az agyad!

2013. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!