Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Randi után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Randi után miért kérdezitek (persze már aki. ), hogy a csaj megsértődött-e?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam már nem egyszer, hogy találkozok valakivel, csók ezaz.. próbál nyomulni, aztán közlöm, hogy már bizony ennél (csók, cirógatás stb) több nem lesz. OKé, megértették ezt. Aztán mikor mindenki hazaért akkor jön az sms, hogy ugy-e nem haragudtam meg valamiért... Gondolom, hogy a nyomulós viselkedés miatt írja, de engem pl az ilyesmivel nem tudnak megsérteni. Vagy esetleg más csajok ezért megsértődnek? Személyszerint ha nem "mozgat " meg a pasi, akkor hidegen hagy, hogy akármennyire is nyomul. Nem szoktam arrogánsan viselkedni még ilyenkor sem, türelmes természet vagyok. Ők is megértőnek látszanak, épp ezért furcsállom, hogy miért kérdeznek rá, hogy megharagudtam-e?
2013. máj. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ők azt hitték, hogy több is lesz, és nem éritk miért szakítottad félbe őket. Szóval szerintem ennyit se kéne hagynod, mert szegények nagyon ráizgulnak a dologra, aztán hopp, semmi. Ez nem szép dolog tőled. Lehet, hogy te úgy érzed, hogy ez még az a határ, ahol meglehet állítani a dolgot, de úgy látszik, nem.
2013. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj te egy felnőtt férfit felizgatni majd leállítani nem szép dolog.
2013. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár csóktól egy férfi ennyire felizgulna? Nekem tényleg nem állt szándékomban ilyesmi. Már hetek óta szeretne találkozni, de nem jött össze egy alkalom sem és mivel nem is szeretnék komolyabban tőle semmit ezért, hogy őszinte legyek, nem igazán akartam ezt a találkozást sem. Kedden írt nekem ismét, smsezgettünk, aztán csak én megkérdeztem, hogy nem lenne-e kedve kijönni beszélgetni egyet (már késő este volt/ éjszaka). Beszélgettünk egy óráig aztán fordult csókra a helyzet. Ez most komoly tényleg? Akkor ne csókoljak meg férfit, ha nem akarom, hogy álljon a f@rk@?
2013. máj. 25. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz semmit a sractol, akkor miert csokolgatod?? ez egyertelmu jel, hogy akarsz valamit, jogosan merul fel benne.

egyebkent igen, egy csoktol is felizgul

2013. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!