Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik a magas lányokat?

Figyelt kérdés
+175centis lányokat. 178 centis lány vagyok, mások szerint szép, de senki sem közeledik hozzám. Múltkor megismerkedtem egy magas pasival és azt hallottam vissza, hogy azt mondta rólam, hogy szép vagyok ,csak kb 2méter 10cm. Pedig fél fejjel magasabb nálam... Miért van ez? Visszataszitoak a magas lányok? Soha nem lesz senkim emiatt?16/l
2013. máj. 25. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok (oké, 4 centivel alacsonyabb nálad) de nekem még SOHA nem volt gondom a pasizással.
2013. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy magas.
2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
ki árulta a házi áfonya pálinkát 2000/L? engem érdekelne
2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszenek, az olyan lányok akik magasabbak nálam. :D

de sajnos az olyan lányoknak meg én nem tetszek :D

2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kifejezetten kedvelem őket, pedig nem vagyok 2 méter...:D (191 cm) Ráadásul 178 az pont kellemes magasság, azért van a suliban egy kb. 183-185 magas lány, rá azért ijesztő egy kicsit ránézni. (Bár ha egy kicsit jobban bejönne, nem is tartana vissza...:D)
2013. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A fiúk többségének tetszenek a magas lányok. A probléma ott van, hogy az 175+os lányok is náluk magasabb fiút szeretnének többnyire. Meg az 180-asaok is. A férfi meg egy olyan dolog, ami 185 fölé elég ritkán nől meg vadon.
2013. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Imádnálak!

F.

2013. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a magas lányok, főleg a hosszú lábúak, de csak 175cm magas vagyok, úgyhogy nem illenénk össze. 19/F
2013. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A magasága mindegy . ha vékony.

Lehet csak nem tünsz ki a tőbi csaj közül és ezért nem nálad probálkoznak. Ha szeretnéle egy pasit mászrá vagy őltőz szexin (ribancosan) hogy fel figyeljenek rád fes a hajad vőrősre vagy szőkére a világosab haj feltünőbb Hordj ojan felsőt ami kiemeli a dekoltásod az s baj ha oldalt is van egykét jukkrajta ahol látszik a bőrőd. És a nadrágodon is vagy mini szoknya az még jobb . Egykis szem festés rozsaszin smink. Mg egykis pardfüm az illar is fontos aba hogy észre vegyenek. Persze ehez alapbol vékony de legaláb é átlagos . De h gondolod irj rám énis szingli vagyok.


F/23

2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én bírom a magas csajokat , 190 centi vagyok gyere ismerkedjünk :D


16/f

2013. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!