Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevalljam hogy én mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam hogy én mindig szerettem volna vele összejönni, és nagyon örülök hogy legalább randizhattam vele? 20/L

Figyelt kérdés
Nekem ő mindig "az elérhetetlen álompasi volt" akit már 15 évesen kinéztem hogy nekem ő kell. Persze voltak mások az életemben, de ha arra gondoltam hogy kivel szeretnék majd összejönni egyszer, akkor ő köztük volt. 6 randink volt de dobott engem. Tőle kaptam életem első csókját, azt hittem összejövünk. Kicsit összeveszve váltunk el, de nem haragszom már rá, mondjuk szeretném még most is. Ha találkozunk elmondjam?
2013. máj. 25. 18:59
1 2
 1/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne mondd el neki, még a végén kihasználná.
2013. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellenék neki már semmi pénzért sem....Szűz vagyok és ő ehhez nincs hozzá szokva. Vagy csak mégsem jöttem be neki annyira mint ahogy mondogatta mindig :(
2013. máj. 25. 19:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább csak őrizd meg az emlékeid között.
2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgassál,egy besavanyodott csajszi...akinek semmi hite nincs..

Amúgy neked kell érezni hogy elmondhatod e,elsőre puhatold ki hogyan áll és viszonyul hozzád.Persze tény egy lánynak szerelmet vallani egy férfinek,hát nem biztos hogy jó ötlet.Bár az érzéseidről beszélhetsz neki,de csak akkor ha kipuhatoltad hogy érdemes e neki ilyenekről beszélni,addig ne.

2013. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én mondjuk már a 5. randin elmondtam hogy "te nekem tetszettel régebben" ezt azért megbántam egy kicsit. De először ő mondta el a 2 randin. Hogy "Emlékszem mikor találkoztunk és már akkor megtetszettél." de így belegondolva lehet kicsit nagyot akart mondani. Az a baj vele hogy szeret lányokat szédíteni, így belegondolva simán lehet annak amiket előadott nekem a fele sem igaz.
2013. máj. 25. 19:11
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Érdekes, mégis ugyanazt tanácsoltad neki, mint én, csak más szavakkal.
2013. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 19:12


Nem nem azt tanácsolom amit te,én azt tanácsolom neki hogy óvatosan ha úgy látja és úgy érzi hogy elmondhatja érzéseit akkor mondja,de ezt neki kell érezni ott abba a pillanatban.Én azt mondtam hogy szerelmet azért ne valljon.Beszélni az érzésekről és szerelmet vallani nem ugyanaz...

2013. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 19:11


Azt viszont neked kell tudni mert te ismered,innen ismeretlenül ezt nehéz megítélni hogy nem ismeri a másikat.Nincs az sem kizárva hogy szédít de az sem hogy tényleg tetszel neki.

2013. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

19:15

A kérdező nem is említette egy szóval sem, hogy szerelmet akar vallani, ez nem tudom, hogy jött neked.

"Bár az érzéseidről beszélhetsz neki,de csak akkor ha kipuhatoltad hogy érdemes e neki ilyenekről beszélni,addig ne." Ezt ugyanaz, amit ez első válaszomban írtam, csak a kibővített változata.

Egyébként nem tudom milyen alapon nevezel besavanyodottnak, nem is ismersz.

2013. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom milyen alapon nevezel besavanyodottnak, nem is ismersz.



Olyan alapon hogy a múltkori privát bőven elég volt hogy megiserjelek...tán emlékszel...De a stílus itt is megmutatkozik.


Kérdezőnek.


Én ezért nem használnék ki senkit ha elmondaná mit érez írántam és nem is használtam soha.De ez én vagyok.Neked kell érezni elmondhatod e vagy sem,vagy érdemes e.Te ismered a srácot és a reakcioóit és hogyan áll a nőkhöz.

2013. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!