Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Testbeszéd randin? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszéd randin? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor sétáltunk a városban, észrvettem hogy nem lassan sétál, hanem gyorsabban, illetve majd' egész randin karba tett kézzel ment, csak a gesztikulálásnál lazított ezen a kéztartáson.Amikor meg átkaroltam egy padon, nem bújt hozzám, nem jött közelbb, maradt ugyan azon a helyen.


Ez jel lehet arra, hogy nem jövök be neki?Azt meg sem említem, hogy amikor magamhoz próbáltam húzni, óvatosan rázta a fejét, és halkan aztmondta, hogy nem.


Én fiú vagyok, Ő lány.



2013. máj. 26. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem olvadt el tőled és túl gyorsan akartál túl sokat
2013. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyorsítottál a dolgokon , első randinak kb. olyannak kell mintha egy barátoddal lennél
2013. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jókat chatelünk, beszélgetünk mindenről.
2013. máj. 26. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddigi barátnőimnél mindig volt csók első randin.Ezek szerint vissza kell vennem:D
2013. máj. 26. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
zárkózott, idő kell hozzá N
2013. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 26. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézzük akkor...

A lányok általában követik a tempódat ha megvan az összhang, ő fog hozzád igazodni. Az hogy ő gyorsabban sétál, ez arra utal, hogy hamar túl akar lenni az egészen.

A karba tett kéz egy védőkorlátozó önmanipuláló gesztus.

Vagy csak egyszerűen fázott, de teljesen mindegy, mert vagy ezért vagy azért, nem érezte jól magát az adott szituációban.

A chat egy dolog, egyszerűen nem volt meg a bizsergés, ha még soha nem találkoztatok meg lehet, hogy többet vagy kevesebbet kapott annál mint amit várt. Megeshet, hogy nem tetszettél neki, de az is megeshet, hogy ő nem érezte magát elég jónak hozzád és amiatt azt gondolta, hogy csak arra kell.

Egy biztos, nem voltál képes oldani a hangulatát és nem tudtad azt sem megfejteni, hogy tetszel-e neki vagy sem.

Ennyiből sajnos nem derül ki, hogy mi van, lehetett bármi gondja, egy előkerülő régi barát ami felkavarta, előjöhetett a herpesze, ami lehet, hogy nem látszik de érzi és stb... Bármi ami esetleg tőled közvetlenül független.

Ilyenkor kezébe adod az unokaöcséd fényképét,vagy a ciki jogosítvány képed és ezzel szépen kibontod a védőkorlátból. Ilyenkor lelkileg is picit nyitottabb állapotba kerül és könnyebben megtudhatod mi a gond.

Ez viszont kevés információ és attól tartok valami elkerülte a figyelmed. Lehet mondtál vagy csináltál valamit, aminek hatására kétségei lettek, így most nagyjából végig kéne gondolnod, hogy mi az az első pont a randin ami után ő elkezdett védőkorlátozni és vissza kéne emlékezned, hogy mit mondtál tettél előtte, mert lehet ott a bibi.

Eleve, mi volt mikor elváltatok, mit mondott, jól érezte magát vagy sem ? Beszéltetek azóta, lesz folytatás, nem lesz ?

2013. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a karbatett kézről tudom hogy mit jelent, és a randi elejétől ilyen volt.A séta tempóját megpróbáltam hozzá igazítani, de gyorsan gyalogolt, szóval nekem is azt kellett tennem.

Találkoztunk már pár hete, akkor buliba mentünk, ittunk, és pár szájrapuszit sikerült bezsebelnem, de azt sem akarta(pedig sokat ivott, haverom majdnem hogy itatta.semmi rosszat nem akartam akkor sem tőle, mielött valaki elítélne, csak láttam rajta hogy feszült lenne a közeledésem hatására, így lazítani próbálta a haverom).

Köszönésnél én a két üdvözlő puszi közben a derekára tettem a kezem, majd elköszönésnél is, de akkor már őis megfogta/érintette a karom.Azóta a találkáról nem beszéltünk, csak minden másról.

2013. máj. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!