Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek segitene nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segitene nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác nálam 1 évvel idősebb ....van 1 problémám amit egyedül nem tudok megoldani és arra gondoltam ő talán tudna segíteni..a srác az a tipikus menő nagyarcu gyerek.csak tudom hogy nekik (az ő családjának ) is vannak NAGY problémáik ezért gondoltam hogy megertene..csak nem tudom mennyire bizhatok benne ezért érdekel hogy ti mit gondoltok így a leirtak alapján...
2013. máj. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát. Ha nagy problémákról van szó, én nem mennék oda ezzel a senkihez.

Példa:

Tegyük fel, az apám részeges.

Tegyük fel, a Te apád is az.

Ha idejönnél hozzám, hogy beszélgessünk, mert hátha tudok neked segíteni, hiszen közösek a problémáink...

Én nem örülnék neki. A NAGY problémákról nem így kell beszélni. És nem jó, ha valaki sajnál vagy egyáltalán foglalkozik az én problémáimmal, az én "engedélyem" nélkül.

2013. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább olyan emberrel beszéld meg aki ismer és bízik benned de ha te úgy gondolod ez neked segít akkor beszélj vele
2013. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a ,,baratnoim" nem hiszem hogy meghallgatanak..tudom hogy nem lehet bennük megbízni ezt már bebizonyították..az egyiknek egyszer elmondtam de csak annyit mondott:és?? Ez engem miben érint??(ahhoz képest hogy én mindig mellettük álltam)
2013. máj. 26. 14:34
 4/4 anonim válasza:
Mióta ismered a srácot?
2013. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!