Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Fiúk! Hogy ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Hogy ismerkedjek meg a fiúval?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 1 évfolyammal fölöttem jár a suliban, és nagyon tetszik. Barátnőimmel(és egyedül is) sokszor sétálunk a termük előtti folyosón.(mindkettőnk terme a földszinten van) Volt néhány alkalom, hogy hosszan rám nézett,(volt, hogy mindketten visszanéztünk egymásra) Matekra mikor nem volt körzőm, bementem hozzájuk kérni, és ő adott.:) De ennyi. Szeretnék vele beszélgetni, de csak úgy nem tudok oda menni hozzá.. :/

És még egy bökkenő: állandóan körülveszik a lányok, főleg az évfolyamtársai, akiken 5 tonna smink van. Én nem szeretnék be állni a sorba, és nem is tudnék, mert nem ismerek onnan senkit.



2013. máj. 27. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Áh, te labdába se rúghatsz az 5 tonna sminkkel rendelkező csajoknál a magad 4,5 tonnájával :(
2013. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek:)
2013. máj. 27. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán semmit? Ez is lehet baj, nagyon minimálisan kell. De tényleg minimálisan.
2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem a te dolgod lenne a kezdeményezés.
2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


Helyes! Inkább várjon haláláig, de ezt a "kőbe vésett" szabályt meg ne szegje.

2013. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szemezés, mosoly, keresd a társaságát, beszéljetek sokat!
2013. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Nekem is sokáig volt olyan problémám , hogy nem mertem vagy inkább nem tudtam beszélgetni azzal a fiúval aki nagyon tetszett nekem sokat segített hogy a közzösségiken utánanéztem az érdeklődési köreinek és úgy általában mindennek vele kapcsolatban csináltam egy jegyzetet majd elgondolkoztam hogy ezek alapján miről tudnék beszélgetni vele (elképzeltem jeleneteket és beszélgettem vele)Ha esetleg olyan dolog érdekli amiről te semmit nem tudsz nyugodtan nézz utánna.Tudom hogy ez így elsőre elég őrülten hangzik de nekem segített.Ha ez nem válna be olvasd el a Szent Johanna Gimit!:)
2013. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

NEHOGY ELOLVASD A SZENTJOHANNA GIMIT, legalábbis ne azért, hogy abból tanulj...

kritikán aluli, egy irodalmi fos... és az a legnagyobb baj vele, hogy a legtöbb lány ezt használja példának...

írj rá facebookon... de ne beszéljetek ott túl sokat, de arra jó, hogy élőben legyen miről beszéljetek,vagy esetleg ő menjen oda hozzád :)

2013. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocs a szent johannásat a nővérem irta, véletlen bejelentkezve maradtam. amúgy jó könyv csak nem kell példát venni reniről(főszereplő), mert ő két és fél évig szótlanul várt cortezre, és valószínű most is várna rá ha cortez nem szerelmes belé. amúgy meg szerintem nem kell rád smink, ha ta smink nélkül is szép vagy. és gondolj bele ők hogy nézhetnek ki teljesen lemosva!!! ők olyan gyártósoron készült babák, te viszont (smink nélkül is) egyéniség vagy
2013. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!