Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve tartom a kapcsolatot egy lánnyal neten keresztül. Tetszik a személyisége, és ő viszont jó véleményt írt rólam. Nem erőltettem eddig semmilyen találkozást, mert tekintettel vagyok rá, hogy tanul és elfoglalt. Viszont kitérő választ adott, amikor megkérdeztem, hogy szeretne-e találkozni velem nyáron, amikor több ideje lesz. Rendkívül figyelmes, türelmes voltam/vagyok vele, emlékeztem a legapróbb részletre is, amit elárult magáról (de ez nem színlelés, mert ilyen a személyiségem), 4 hosszabb-rövidebb verset írtam neki különböző alkalmakból, ami elmondása szerint tetszett neki, és szívből csináltam neki valamit névnapjára is, amit azóta sem bánok és nagyon tetszett is neki. A születésnapomon se köszöntött fel, persze egy mini verset se vártam volna el, nem arról van szó, csak egy pár kedves szó jól esett volna, de azt se kaptam. Hitegetem magam, hogy biztosan csak túlterhelt és elkerülte a figyelmét.

Mindent kihoztam magamból, amit egy ember tud interneten keresztül, minden lehetőséget, de valahogy soha egy szóval nem írta azt, még a kérdésemre se, hogy szeretne találkozni velem. Helyette azt latolgatta, lesz-e ideje a találkozóra, de semmiképp nem árulta el, hogy van-e ilyen szándék/vágy benne, hogy találkozzon velem. Mit rontottam el? Ennyire csak a kinézet számít? Képről látott eddig, mégcsak nem is sokról. Ha meg nem tetszem neki és nem akar találkozni, akkor miért nem mondja meg nyíltan, hogy ne csináljam ezt tovább? Meddig érdemes kitartónak lennem, miben és hogyan léphetnék? Annyi energiát beleöltem, nem is bánom, de annyira fáj, hogy alig kapok visszajelzést tőle. Velem van a baj? (Mindketten 22 évesek vagyunk.) Előre köszönök minden kedves tanácsot, véleményt, stb.!



#randi #találkozás #kitartás #udvarlás. ismerkedés
2013. máj. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
túl sok energiát fektetsz bele...
2013. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan rámenős voltál... Szerintem ez a hajó elúszott.. :/ Nem érdemes több energiát beleölnöd.
2013. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem elég fullasztó lenne, ha érted, mire gondolok.

21l

2013. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy van-e nála valami esélyed.. nincs vesztenivalód.
2013. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van valakije. Vagy nem tetszett a képed. Sok olyan nő van, aki hülyít minden srácot, akinek megtetszik. Csupán csak azért, mert önbecsülési problémája van, és minden hódoló jól jöhet. Nem törödvén azzal, hogy a másikat ezzel mennyire megbántja.

Ha te verset írsz neki, ő meg annyit sem mond, hogy boldog szülinapot, az számomra azt jelenti, hogy nem vagy neki fontos.

Túl elfoglalt? Az embernek arra van ideje, amire időt szakít. Hidd el.

Esetleg még egyszer nyíltan rákérdeznék, hogy akkor akar-e veled találkozni, vagy nem. És ne fogadj el kitérő választ. Ha nem, akkor hagyd.

De abban is lehet igazság, hogy megijesztetted. Hiszen soha nem is találkoztatok, ne rajongj ennyire egy ismeretlen nőért. Elég nehéz lehet ám megfelelni az elvárásoknak. Hiszen te voltaképp elképzeltél egy ideális nőt magadnak, és most összekevered őt vele. Lehet, ha találkoznátok, te magad mondanád azt, hogy nem erre számítottál.

2013. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó , hogy már nem regényt írsz, nem olvastam el.
2013. máj. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az 5-ösnek! Amúgy pont azért szeretnék találkozni vele, hogy megtudjam, milyen valójában. És ezt az esélyt mindenki megérdemelné szerintem...
2013. máj. 28. 13:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!