Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek. Hogyan kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

van egy nagyon aranyos fiú..nagyon szerem,ő is engem! de ő már szeretne velem járni,de én még nem..MERT! mindenki azt mondja hogy átfog baszni..és hát nem tudom..eddig mindenki csak átvert engem..ma a suliba megakart csókolni..de én elfordultam,és elmentem..nem tudom hogyan kell csókolózni..félek tőle..már adta sok fiúnk szájra puszit,de csókot még soha és rettegek tőle..segítsetek!! hogyan kell? mért félek?

14/L



2013. máj. 28. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit keresel ebben a kategóriában?
2013. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz az első csóktól, akkor még nem vagy rá kész. Majd, ha már nem a félelem lesz benned a legdominánsabb érzés ezzel kapcsolatban, hanem inkább az izgalom, akkor vágj bele.
2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretném..csak valamiért félek
2013. máj. 28. 18:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd akkor csináld ha nem a félelem lesz erősebb hanem a vágy!
2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a csók mindig jó, ha mindkettő akarja. Egy csóktól nem dől össze a világ és nagy változás sem jön el. Megtörténik és kész.
2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem átfog b*aszni, hanem meg fog ba*szni, drága kislányom.
2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha ugy gondolod. hogy minden fiu at fog baszni, akkor soha az eletben nem lesz egy pasid sem. Mert nem tudsz bennük megbizni. Ha valóban "szereted" (ebből nem jött le igazán) akkor megbízol benne, mert anélkül nem érdemes erről az egészről beszélni. Ha nem vagy hajlandó egy fiuban sem a jót meglátni, hanem csak azt, hogy biztos át fog baszni, hát akkor az már csak a te hibád!!

nem a csókkal van a baj... sokan félnek az elsőtöl, én megértem, de amugy meg majd adódik magától :)

2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem! meg bízok is benne! csak mindenki azt gondolja h átfog baszni..de nem nagyon érdekel h mit gondolnak a többiek!
2013. máj. 28. 18:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez volt, oda voltam egy srácért, akinek szintén tetszettem, de mások mind azt mondták, hogy át fog b*szni, és át is b*szott. Szóval ha az a fiú olyan mint az 'enyém' volt, akkor inkább kerüld el messziről! Csókolózni úgy kell, hogy a nyelveddel finoman hozzáérsz a fiú szájához, de a nyelvedet át is dughatod a szájába. De ha megcsókol a fiú, és hagyod, úgyis majd jön úgy, ahogy kell, ilyenkor nem kell agyalni! 14/L
2013. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát..köszönöm szépen!:)

de 1 baj van..a fiú azt hallotta h én már csókolóztam pedig még nem..

2013. máj. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!