Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2. "randin" elvittem a lányt egy nagyon szép helyre távol a várostól.Sütött a nap, minden majdnem hogy tökéletes volt és a naplemente mikor elkezdődött átkaroltam és ott ültünk vagy 20 percen keresztül, a végén pedig megcsókoltam. Elég sokáig csak álltunk ott egymásra mosolyogva aztán mondta hogy neki lassan indulnia kéne. Hazafelé úton egész végig mosolygott meg nevettünk és hazakísértem. Az lenne a problémám hogy azóta lassan 2 hét telt el és folyamatosan írom neki az üzeneteket facebookon, megnézi de nem válaszol. És eléggé félek.

2013. máj. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Hát talán ne írj neki annyi üzenetet... De ha már két hete nem jelentkezik, szerintem lépj tovább. A leírtak alapján nem rontottál el semmit, a hiba nem nálad van...
2013. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szar volt a csók vagy alapból felejtős.
2013. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te voltál az x+1-edik próbálkozó, és mivel volt nálad "jobb", ezért dobott. Mondjuk lehetett volna annyi gerincesség benne, hogy közli veled, hogy ne reménykedj, vagy ha nem vagy neki szimpi, akkor nem csókolózik veled, nem mosolyog rád annyit stb. Hogy őszinte legyek, az ilyeneket tudnám teljes szívemből tarkón vágni, mint egy nyulat, valószínűleg még ők játsszák a csalódott és sértett emberkét, akit kudarc ért. Felejtsd el őt, és keress mást, aki remélhetőleg tisztességesebben fog viselkedni.
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem írok olyan sokat mint a kérdésben hangzik, kb 3 naponta küldtem de már ennyi most én is rájöttem hogy baromság volt az egész :/
2013. máj. 28. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy lányt, és küldd el a csajnak a közös fényképeteket, megmutatva, hogy sokkal jobbat találtál nála. :)
2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!