Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti nem éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem éreznétek kellemetlennek ezt a helyzetet az első randin?

Figyelt kérdés
A fiú elvisz titeket a Margit szigetre, és visz magával egy üveg pezsgőt is. Én mindig ezt csináltam első randinak, és 3-4 óra beszélgetés után azért el kell menni wc-re, és mivel sötét van, ezt a bokorba intézi el, és én is akkor megyek el, miután ő. Szóval az nem kellemetlen, hogy elmentek wc-re a bokorba? Mert elég igénytelennek gondolhatják ezt egyesek, és eléggé le tudja degradálni a színvonalat. szerintem.

2013. jún. 1. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem szoktam első randin bokorban pisilni. A másodikon sem. Meg egyáltalán soha.
2013. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de akkor mit csinálnál? ittál pár pohár pezsgőt, és órákon át ott vagyunk. A holdudvar meg messze van.
2013. jún. 1. 13:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én speciel 10-12 órán át kibírom pisilés nélkül. De első randin nem megyek Margitszigetre pezsgőzni, olyankor beülős helyre megyek, ahol sokan vannak körülöttünk. (Egyszer már erőszakoskodtak velem első randin erdőben...)
2013. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem problema 20l
2013. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Menne a halál első randira a Szigetre este egy vadidegennel! Nem vagyok totál meghü.lyülve! Persze, aztán gondol egyet, és megerőszakol...
2013. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A margit szigeten is van wc. Nem értem miért olyan nehéz felállni, sétálni egyet, elmenni wcre, majd visszamentek és folytatjátok a beszélgetést.

Szóval a pezsgő jöhet, de van ám ott wc is , nem kell a bokorba rohanni.

2013. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
No, szerintem meg nem ártasz vele senkinek, engem nem zavarna, ha a csaj a bokorban pisilne, szerintem ezzel nincs semmi gond.
2013. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze hozzáteszem, ha mindenki ezt csinálná, akkor húgyszagú lenne a sziget, szóval jobb kerülni. De ha úgy hozza..
2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oh tényleg, erre nem is gondoltam, hogy mennyire megbíznak bennem, ha elsőre eljönnek a szigetre :D eddig senki nem mondott nem-et. beülős helyre meg én nem megyek elsőre.

Arra a wc-re gondolsz, ami a Holdudvar után van, a nagy "rét" szélén? Az egy nyilvános, fizetős wc, de nem hiszem hogy késő este nyitva lenne már, főleg hétköznap.

2013. jún. 1. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a lany nem normalis, aki keso este pezsgozni megy a Margit szigetre vad idegennel.

Bokorba meg a kutyak pisilnek.

2013. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!