Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járok egy lánnyal az osztálybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy lánnyal az osztályból, de nem tudom mit mondjak neki, mivel szórakoztassam.1 hete járunk. Mondanátok pár jó tanácsot? 13/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Hogyhogy mit mondjal neki??

Mirol beszelgessetek? Azt mi honnan tudjuk?

13 evesen inkabb a tanulasra koncentralj !

2013. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
5 ös a félévim szóval :D
2013. jún. 1. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Szóval.... Az észrevételem: ezért nem kell 13 évesen csajozni.
2013. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hátjó jó de tanács? :D
2013. jún. 1. 17:36
 5/14 anonim válasza:
Ezt az tudja a legkevésbé aki nem is ismeri, esetleg kérdezd meg tőle hogy mi érdekli.
2013. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba jöttetek össze, ha nem tudtok miről beszélgetni?
2013. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D nemtom
2013. jún. 1. 20:27
 8/14 BRudolf válasza:
Jajj de ismerős a helyzet. Én is így voltam 13 évesen. Egy lány rákérdezett, hogy járunk-e, hát rábólintottam, de nem tudtam hogyan tovább. Ha nem tudod, hogy mit kezdj vele akkor valószínűleg te sem vagy rá elég érett, ahogyan én sem voltam. De így utólag azt javaslom vidd el moziba, táncolni, vagy csak egyszerűen tölts vele minél több időt. Hajrá! :)
2013. jún. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad van télleg nálam is ő kérdezte meg

de már minden rendben van elvittem jégkásázni meg találkozgatunk :)

2013. jún. 15. 12:15
 10/14 BRudolf válasza:
Igen a lányok ebben a korban kicsit előrébb tartanak érettségben mint a fiúk. Az én időmben sajnos nem volt net. A szülőket ciki volt megkérdezni, legalábbis akkor így éreztem, a haverok meg kb. ott tartottak ahol én. Az a lényeg, hogy legyetek együtt minél többet, aztán kiderül, hogy érdemes-e többet belefeccölni. Menjetek kirándulni meg mindenfele. Szurkolok.
2013. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!