Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondjátok, hogy zavar, ha egy pasi megszólít benneteket?

Figyelt kérdés
Én örülök, hogy vannak akikkel lehet beszélgetni, sétálgatni, elkísér, ha kell megvéd. Mindez biztonságot ad.
2013. jún. 2. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondtam olyat, hogy zavar! Sőt, sokszor örülök is neki! :)
2013. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem pszichopata, akkor engem sem zavar.
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki, csak általában pont akkor szólítanak le amikor sietek valahová és dolgom van.
2013. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor mondtam ilyent?
2013. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha éppen ő támad meg?
2013. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"És ha éppen ő támad meg?"


Paranoiásak vagytok, az az igazság! Fényes nappal, nyilvános helyen nem igazán támad meg senki.

2013. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak éjjel zaklathatják az embert. Igaz, hogy nem is csak idegenek, de jobb félni, mint megijedni.
2013. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert általában nem barátkozni szeretnének nyilván, én pedig kapcsolatban vagyok :)Megvéd?Kísérget? Talán egy kutyáról beszélünk?
2013. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha büntetlenül lehetek olyan naiv, hogy idegenre bízzam magam, miért lenne szükségem védelemre?
2013. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert zavar? Ha nem zavarna, nem mondanám :D
2013. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!