Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Reggel illetve délután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Reggel illetve délután más hogy viselkedtek egy fiúval?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő :

Megismertem egy lányt a buszmegállóban év elején,minden reggel beszéltem vele,és mindig mosolygós volt általában.

Aztán 2x elhívtam valahova,először azt mondta hogy az apjánál lesz a hétvégén,mert elváltak a szülei,másodszor meg az időre fogta.

Vagyis inkább úgy volt,hogy mondtam a tavaszi szünetben hogy elmehetnénk valahova sétálni.,azt mondta hogy ha jobb idő lesz,és szünet utolsó napjáig fel se jött.

Ezek után csak köszöntünk egymásnak a buszmegállóban,és nem is beszélgettünk.(Sose mosolyog reggel köszönésnél)

Aztán 3 hete délután láttam,köszöntem neki,szépen mosolyogva visszaköszönt.

Eddig sosem like-olt egy képemet se,de a tegnapira igen..először..1 év alatt majdnem..


Érdemes megpróbálnom nyáron újra elhívni?

Lehet tetszem neki,csak tényleg rossz időben próbáltam elhívni?


Hozzátenném hogy reggel alatt olyan 6:00 körüli időre gondolok,délután alatt 2:00 óra körüli időt.

Köszi aki elolvasta!


2013. jún. 4. 18:32
 1/2 Csonti95 xD ***** válasza:

az h mosolyog néha, még nem jelent semmit, főleg h 2x is elhívtad vhova de 1x se ment...


próbálkozz, de nem fűznék hozzá túl sok reményt

2013. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg egyszer.Lehet,hogy rossz passzban volt,vagy ideges volt.Meger meg egy probat. :) 19/L
2013. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!