Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? vagy csak kedves, és kész?

Figyelt kérdés
van egy pasi,ezer éve ismerjük egymást.kb 2 évvel ezelőtt már tudatta velem h bejövök neki,és én is tudattam h ő is nekem,de mégis úgy alakult h nem jöttünk össze.neki is lett barátnője,és nekem is barátom.hónapokig nem is láttuk egymást szinte,most is csak hébe-hóba futunk össze.most egyikőnknek sincsen párja,és pár nappal ezelőtt rám írt fészen.megkérdezte mi újság?szóval alap dolgokról dumáltunk.épp valami elfoglaltsága volt miközben dumáltnk egymással,elnézést is kért érte,mire én írtam h nem zavarom,ha lesz ideje írjon.erre ő azt válaszolta h rám mindíg van ideje.ez jelent valamit?most megint bejövök neki vajon?nekem ő igen,de nem akarok rányomulni.
2013. jún. 6. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:

"Rád Mindig van ideje" Én ezt a lány barátomnak szoktam írni mikor írja h nem akar zavarni

De én odáig vagyok a lány ért a te esetedben is lehet ez a helyzet de szerintem nem az mert ha már régóta nem találkozgatok és nem beszéltek akkor csak lehet udvariaságból írta azt neked :)

2013. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!