Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú csókólozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hilda baba kérdése:

Ha egy fiú csókólozik velem meg olyanokat mondd hogy kiván ez mit jelent? Szeret vagy esetleg csak hulyit? Mivel még sosem mondta hogy szeret ezért nem tudom mit tegyek. Nos?

Figyelt kérdés
Ha egy fiu csókólozik velem mikor kettesbenvagyunk és olyanokat mondd hogy kiván akkor mit akar? Szeret vagy csak hülyit? Esetleg fél elmondani? Mert mások elött nem ugy viselekdik és nem tudom megbeszélni vele. Szerintem neki kell kezdeményezni. Nos? Vélemény? Tanács?

2013. jún. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha csak kíván akkor a meleg puncidra(ba)pályázik

igen neki kéne

2013. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Lehet először ő akar kezdeményezni vagy nem tudom, de biztos szeret téged ha azt mondja neked amikor ketten vagytok
2013. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor azt mondja... ha kíván, akkor csak meg akar d.gni...és ha mások előtt mindent tagad, akkor menekülj!!
2013. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tagad,hanem nem beszél róla..talán kellemetlennek érzi az osztálytársak elött?..
2013. jún. 6. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem szeret csak meg akar dugni :D
2013. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!