Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel facen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel facen elég jól elbeszélgetünk, de nem tudom ő mit szeretne. Vajon mire számítsak?

Figyelt kérdés

Szóval a lány mostanában szakított a volt barátjával, akivel 2 évig együtt volt. Egy hete beszélgetünk, tök jól elvagyunk, elmondott olyan titkokat amit szerintem nagyon kevés ember tud /betegség/. Amikor írtam neki hogy rosszul vagyok, elaludtam, csomószor visszaírt hogy mi van velem.Elment osztálykirándulásra, hívtam volna este, kinyomott, az sms-re nem válaszolt /ittak ám rendesen/.

Beszélünk minden nap, többször felvetettem hogy találkoznék vele, de semmi konkrétat nem ír, vagy maximum annyit hogy majd, meg ilyen csókos smiley-kat. Én még vizsgázok, nem tudtam még személyesen megkeresni. De nem tudom érdemes-e, vagy hogy ő mit akar?Nem face-n akarok neki udvarolni. 18 éves én 19 Köszönöm a kisregényem végigolvasását!


2013. jún. 6. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar ő semmi komolyat, különben nem azt válaszolná, hogy "majd"


Jó neki, hogy dumálgattok, hogy bókolsz, hogy kicsit törődsz vele, de ennyi. Valószínűleg még nem akar kapcsolatot, de a körbeugrálás tetszik neki.


A helyedben nem várnék rá.

2013. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Várni én se akarok rá, csak akkor mondja meg hogy mi a helyzet. És ezt meg nem mondja meg, akár hányszor kérdezem. Ez az ami idegesítő.
2013. jún. 6. 23:29
 3/23 anonim ***** válasza:

ez max lábjegyzet:DDD


legyél határozottabb!Mond h talizni szeretnél vele és pont. Vagy mondja meg h miért majdozik.

2013. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De erre meg így konkrétan akkor szeretnék rákérdezni ha pár napon belül össze tudnánk futni. Jövőhéten pl végig az egyetemen leszek:/
2013. jún. 6. 23:35
 5/23 anonim ***** válasza:
"Nem akar semmit elkapkodni." "Még nincs túl az előzőn." "Időre van szüksége." "Egyedül szeretne egy picit lenni, töltődni." Ilyenkor a legjobb várni, beszélgetni vele mindenről. A barátzónába az kerül, aki amúgy sem lenne esélyes. Aki bejön, azt nem rakják oda.
2013. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jójó, csak én meg nem akarok pofára esni, mert azzal sincs baj ha azt mondja, hogy nem, csak mondjon valamit.Ez a várakozás a legrosszabb. Ne írjak rá minden nap? Mondjuk tegnap is ő írt, hagyjam pihenni? Vagy mi lenne a legjobb?
2013. jún. 7. 00:02
 7/23 anonim ***** válasza:

Jójó, csak én meg nem akarok pofára esni, mert

azzal sincs baj ha azt mondja, hogy nem, csak

mondjon valamit.


Ezért kellene rákérdezni.

2013. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Báró Uram, látod hogy más meg azt tanácsolja hogy várjak:DD
2013. jún. 7. 00:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle ember. Istenem veled is mi lenne, ha nem lenne a gyk, ott pusztulnál meg az idiótaságodban.
2013. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szépen beszélj már ember, otthon se szeret téged senki? Látod hogy kérdeztem, csak értelmes választ nem kaptam. Szerinted jó kedvemből írtam ide?
2013. jún. 7. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!