Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki, ha a barátnőm nem olyan nagyon szép lány?

Figyelt kérdés
Elég széles a csípője és bár szép nagy, de lógós mellei vannak a lánynak akivel mostanában ismerkedek.
2013. jún. 8. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne másokkal,hanem magaddal törődj.

Kit érdekel ha szólnak?

2013. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy, ha mások véleményén filózol. Kit érdekelnek mások?

Egy pletykánál is az igazságot soha nem tudja senki aki kibeszéli a másikat.

Egyébként ha téged zavar akkor ne ismerkedj vele.

Ha nem zavar akkor sz**rj a többiek véleményére. Nem az a fontos, hogy mások mit akarnak és mi a szép, a fontos, hanem ami neked szép és fontos. Lehet, hogy az a lány életed szerelme lesz vagy lehetett volna és te pedig holmi szóbeszéd miatt eldobtad mert másoknak nem tetszett.

Ez a ciki szó pedig olyan gyerekes. Bár nem tudom, hogy hány éves vagy... de akkor is.

2013. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerelemben az ember leszarja az ilyet. És mivel te itt próbálod bebizonyíttatni, hogy ez nem gáz, csakhogy megnyugodjon a hiúságod, azt kell mondjam, nem szereted.

Keress valakit, aki tetszik neked, őt meg hagyd meg valakinek, aki nem ekkora tahó, mint te.

2013. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Legszívesebben megmondanám a lánynak, hogy messziről kerüljön el. Hogy lehet azt tervezgetni, hogy a barátnőd lesz, ha közben ilyeneket írogatsz róla?
2013. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

19.37-es vagyok :P


A barátnőm pont ilyen alkat amit leírtál, ő is ismerkedik most valakivel. Megkérdezhetem, hogy hol laksz, vagy esetleg a keresztnevedet?

2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező egy vértuskó vagy. Hagyjad szegény lányt, van még esélye normális barátot találni mielőtt még tönkreteszed az önbizalmát.
2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de ha lenne párom és nagyon szeretném tennék mindenki véleményére..16/L
2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
19:40 : Balaton part, nem szeretném, hogy ok nélkül ébressz kétségeket a barátnődben...
2013. jún. 8. 20:07
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem deh is :)

de nyugi, nem te vagy az :) pár km-re arrébb lakik tőled az illető, konkrétan Észak-Magyarországon

2013. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egymásnak tetszetek, egymással érezzétek jól magatok, a többi meg le van szarva!! :)
2013. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!