Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul választok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul választok? Nagyon sokszor előfordul, hogy olyan lány tetszik meg, akinek barátja van. Persze ilyenkor nem lépek. Én választok rosszul? Vagy ez mindenkivel így van? Vagy egyszerűen "romboljak szét kapcsolatokat"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ez szinte velem is így szokott lenni. A legdurvább most, hogy pont egy házas embert néztem ki, nem is olyan rég. Persze nem tudtam... de amint megtudtam, letettem róla :D

Majd lesz olyan, aki egyedül van... ha meg nem, akkor elkezdek házasságokat szétrobbantani :D Persze csak vicceltem.

22L

2009. okt. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem benned van a hiba. Egyszerűen aki házas az nem véletlen. Aki meg egyedül van az se véletlen hogy neked se az kell. Ha nem működik egy kapcsolat akkor úgyis el fognak válni ha akarnak. Ha meg működik akkor úgyse tudod szétrombolni.
2009. okt. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nézd...ha megtetszik valaki de van,kapcsolata, de pl kapsz jeleket, akkor aztán hú de nagyon szétrombolnád a kapcsolatot. A jel az jel. :)

Aki menni akar, az úgy is megy előbb utóbb miattad, vagy nem miattad. Viszont lehet, hogy épp tetszel valakinek,te meg csak állsz és vársz, és így elszalasztod...:S

Egy próbát megér sz.tem. Attól még nem rombolsz szét semmit. Csak aztán nehogy késő legyen ;)


Pink

L/24

2009. okt. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És az a "szégyen",hogy van 2-3 ilyen lány aki tetszik.Nem ismerem őket....de "elvarázsolnak".szépek szépek,de...inkább kisugárzásuk fog meg.ez normális....vagy

"telhetetlen " vagyok?

mutatnak érdeklődést...észrevesznek,és sztem ha köszönnék...nem zavarnának el első körben

2009. okt. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!